Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tudassam árnyaltan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam árnyaltan a kiszemeltjeimmel, hogy stone butch vagyok?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná mi az, keressen rá leszbográfon.

Nem akarom nekik ilyen nyíltan elmondani, csak árnyaltan célozgatni rá, hogy miért nem vetkőzöm le. Van valami ötletetek?



2016. júl. 9. 23:34
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Ő nőies, kétlem, hogy stone lenne. Igen, ez jó, köszi! Ilyesmikre gondoltam. :) Megy a zöld. :D
2016. júl. 20. 22:10
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
A cserkész, ahol tud, segít :D Hajrá a lányhoz.
2016. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Kösz, bár most le sem sz.r szerintem. :D
2016. júl. 20. 23:12
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Stone butch:

-------------

olyan leszbikus, aki szeret örömet szerezni a partnerének az ágyban, ám ő maga nem szereti, ha megpróbálnak szexuálisan közeledni hozzá. Ez általában abból ered, hogy nem érinti őket jól, ha nőként bánnak velük az ágyban. Általában ők a legférfiasabbak a butch-ok közül, sokan közülük transzneműnek is vallják magukat, nem minden esetben fogadják el, hogy nőnek születtek.

2016. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit kellett volna az első kommentbe!
2016. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

hát én ismerkedtem ilyennel, akkor még új volt nekem ez a transz fiú dolog, igazából próbáltam, soha többet ilyennel, de szerintem nem érdemes árnyaltan meg félni ennek a bevallásától... ha amúgyis tetszel neki akkor ha megmondod, hogy csak adni szeretsz, akkor is kelleni fogsz neki... ha pedig neki ez kizáró ok, akkor mindkettőtök érdekében jobb az elején tisztázni egy ennyivel, ezt tapasztalatból mondom

és ha tényleg nem viseled el, hogy kényeztessen ott más, ahol szoktad magadnak, mivel vannak ugye igényeid, akkor ne áltasd vele egy percig se, csak azért, hogy megkapd, mert előbb-utóbb úgyis kiderül a dolog és csúnya vége lesz

2016. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is célozgathatnál *-* írhatnék sok mindent de már előttem jó sok válaszoló írt szerintem helyes meglátásról, egyetértek mondd el .. szerintem viszont ebbe semmi gáz nincs . Ahh nagyon kéne már nekem is egy nő :D
2017. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt magyaráztam a páromnak hogy én jobban szeretek adni mint kapni, és igazából én azzal kapok a legtöbbet tőle hogy nekem adja magát. Mert én azt élvezem.
2017. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
68%

A normális párkapcsolat kölcsönösségen múlik.


Leszbikusnak lenni egészéges és normális. A te szexuális magatartásod nem az, és ennek semmi köze ahhoz hogy leszbikus vagy-e vagy nem. El kellene menned szexológushoz, mert így nem élhetsz teljes életet és a párkapcsolataid is kudarcra vannak ítélve.

2017. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánatot kérek, ha esetleg off, vagy nem ide illik, de: miért akarsz egyáltalán együtt lenni valakivel, ha nem akarod, hogy hozzád nyúljanak? Számomra ez logikátlan... 38/F/hetero
2017. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!