Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tudassam árnyaltan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam árnyaltan a kiszemeltjeimmel, hogy stone butch vagyok?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná mi az, keressen rá leszbográfon.

Nem akarom nekik ilyen nyíltan elmondani, csak árnyaltan célozgatni rá, hogy miért nem vetkőzöm le. Van valami ötletetek?



2016. júl. 9. 23:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
7%

Már az is elég gáz, hogy leszbikur va vagy. Ezt már nehéz tetézni.

Apád anno megpofozhatott volna!

2017. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
79%
Kedves #21-es, te meg annak idején lefolyhattál volna apád lába szárán.
2017. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem olyan amit nagyon lehet árnyalni.


Meg ha már vele vagy akkor igyis-ugyis kiderül legkésőbb az ágyban.


És ha ő neki ez nem játszik,mert szeret örömetokozni akkor meg fölösleges volt virágnyelven hablatyolni.

2017. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%

Említetted korábban, hogy nem tudod a kiszemelted szexuális irányulságát, pedig felesleges ilyesmit közölni amíg nem biztos, hogy van esélyed a lánynál. A legjobb taktika az, hogy privát közegben beszélgettek erről mondjuk a 2-3. randin, esetleg félrevonultok egy buliban (ha alkalmira gondoltál).

Konkrét verbális lehetőségeid a következők (visszasírod te még a stone butch kifejezést :D) :

"Jobban szeretek örömet okozni másoknak, mintha nekem okoznának"

" Jobban szeretek adni mint kapni"

" Domináns vagyok az ágyban és nem szeretem amikor hozzámnyúlnak"

" Szexben az egyoldalúságot preferálom"

" A stone femmek az eseteim"

" Irányító típus vagyok, de gátlásos, nem szeretek levetkőzni (szexnél sem)"

" Azt élvezem amikor a másik élvez" (fú ez de rossz :D)

Utolsó lehetőséged az, hogy részletezed mi az oka annak, hogy stone butch vagy és részletezed mit érzel amikor hozzádnyúlnak/vennék le rólad a ruhàt, úgy hogy nem használod konkrétan a kifejezést - de ez épp az árnyaltság ellentéte.

Nonverbális kommunikáció esetén végig határozott legyél, magabiztos, de amikor a másik vetkőztetne/nyúlkálna akkor kapd el a kezét és folytasd az actiont mintha mi sem történt volna. Ez viszont a legárnyaltabb módszer, úgyhogy lehet egy másik sb kollegával pislogtok egymásra - ahogy 10-es is említette.

2019. jan. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szerintem sejteni,tudni fogja.

Márha szigorúan követed a sztereotipiákat.

Ha rámozdulsz kb. mint egy pasi hamar leesik neki a lényeg.

Illetve ezt nem kell túlárnyalni,mert az félre értéshez vezethet.

Ha már kicsit is komolyabb,akkor mondel úgy ahogy van.

Azért mert akkor még komolyabb fájdalom nélkül lehet búcsút inteni a másiknak. Tudod a többségnek ez így nem működöképes kapcsolat,nem kell erőlteni valamit ami nem menne.

2019. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
30%
Nem unod még? Mi már nagyon, egyébként sem vagy leszbikus.
2019. márc. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
azóta sincs semmi? mi értelme van ennyiszer kiemelni ezt a kérdést? ha konkrét dolgokat akarsz tudni konkrét kérdést tegyél fel
2019. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha maradunk leszborgráfnál (durván álltalánósít és beskatulyáz) akkor nem kell árnyalni a dolgot,rádnéz és vágnifogja.
2019. máj. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Látom, elég sok tippet kaptál már, ennél több sajnos nekem sem jut eszembe. Viszont érdekes ez a leszbográf, és annyit meg tudtam belőle állapítani, hogy neked egy párna királynő kell, illetve hogy ha leszbi lennék, én is butch vagy stone butch lennék. :D


L/25

2019. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mondják azt amikor egy lány balfsz???
2020. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!