Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok milyen gyakran társalognak fiúkkal?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, és van csomó barátnőm, akiknél akarva-akaratlanul látom, hogy szexuálisan vonzódnak is hozzám.

Ez azért zavar, mert éppen egy lány szívéért küzdök.


Ami viszont felüdülést jelentene, az az lenne, ha egyből olyasvalakikkel beszélgethetnék, akikről tudom hogy nem vonzódnak hozzám. Akikhez mégis tudok fordulni, mert férfinek lévén én nem fogom megérteni a nőket.


Ti hogy reagáltok ha egy pasi odamegy hozzátok? Mesélnétek?



2016. nov. 27. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is jobb szeretek fiúkkal barátkozni lányos létemre. Ennek köszönhetően már azért elég sok mindent átéltem és megedződtem. Pl.: mikor egyik haverom random rám ír, hogy lyukhiánya van és nem-e alszom nála, akkor egy kicsit forgatni kell a szemet és elviselni a baromságait, másnap már normális lesz.

De alapvetően nagyon jóban vagyok a fiú barátaimmal. :) Suliban is pár van, hogy odajön és addig ölelget, amíg ki nem szorítja belőlem a szuszt, gyakran át is jönnek (mert legtöbb macskamániás, nekem meg van két kiscicám), de semmi egyéb és szigorúan baráti a kapcsolat.


16/L/L

2017. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Amint kerítek magamnak egy kis szabadidőt, rátok írok, ha nem bánjátok. :D
2017. jan. 10. 02:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki társalog mindenkivel,azért van a szánk...
2017. jan. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően mindig fiú barátaim voltak, mert velük sokkal könnyebben szót értettem. Az utóbbi megmaradt, tehát ha bekerülök egy társaságba, akkor a fiúkkal hamarabb kialakítok haveri viszonyt, azonban azóta kiegyenlítődött a mennyiség.

Talán most megint elindult fiú irányba minden, mert informatikát tanulok a műegyetemen, és lel, nincs sok lány.

2017. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

No hát igen, de ha azt hiszed, hogy ez a szenvedés, gondolj a több száz vik-esre, akik megörültek már annak, hogy lány vagy, majd (ha odamernek hozzád menni és beszélgetni is veled) rájönnek, hogy leszbikus vagy.


Ez instant kasztrálás, pár évre, valljuk be. :D

2017. jan. 16. 02:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Van szerencsém egy ilyen sráchoz, aki nagyon nem vette a lapot hónapokon át és hangos "kicsimezésekkel" kellett előtte telefonálnom. :D Kíínos.


Amúgy meglepően sok nem-hetero lány van itt a viken. Nyilván, erősítjük az elborultak statisztikáját. Informatika férfi szakma <-> leszbikusok torz lelke igazából férfi.

2017. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Anonymusina válasza:

Fiús lánynak vallom magam és hidd el, egy két témában még én is hadi lábon állok a csajokkal :D

Van hogy a srácokra nézek kétségbe esve hogy most mégis mit kezdjek ezzel a helyzettel :D

De azért java részt értem mit akarnak, szóval ha gondolod szívesen válaszolok kérdéseidre :D

L/19

2017. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!