Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni velem, ha amúgy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy leszbikus nővel, úgy látom tetszem neki, flörtölgetünk egy ideje, már többször megcsókoltam és mindig visszacsókol, de valamiért nem akar tovább menni(természetesen én is nő vagyok). Ez az első kalandom nővel, lehet kicsit rámenős vagyok, nem tudom, mi lehet a baj. Tapasztalt leszbikus nők, tanácsok, vélemények, hogy mit kéne tennem?

2017. nov. 24. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg. Vagy teperd le :D
2017. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hiába teperem mindig leállít :D De hivatalosan még nem vagyunk együtt.
2017. nov. 24. 17:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kell neki egy kis idő még vagy majd akkor szeretne lefekdüni veled, ha hivatalosan is együtt vagytok.
2017. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Jaaa az más. Ha nem régóta kavartok és együtt se vagytok akkor várj még...
2017. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én most akarom...Miért akar várni szerintetek?
2017. nov. 24. 18:10
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert a nők többsége nem akarja elsietni. Pasi vagy? Mert én is szexmániás vagyok de azért nem ennyire, hogy már az elején akarjam...Viszont a férfiak ilyenek...
2017. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Leszbikus nő mióta flörtöl meg csókolózik férfival?:D Ez a leszbikus kategória, békén kell hagyni a férfiakat.Nem vagyok szexmániás, csak ki akarom próbálni nővel, mert még soha nem voltam nővel, már egy ideje keresek nőt. 2-3 hónapja már ismerjük egymást.
2017. nov. 24. 18:48
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Attól még hogy te kangörcsös vagy (illetve ennek női változata) attól még a teljesen normális barátnőd nem. Legyél tekintettel rá.

És soha nem állítottam hogy leszbikus lennék, "csak" biszex, de attól még igazam van. Lehet lepontozni ahogy eddig is, ja és az ilyen nők ne csodálkozzanak hogy sokan (a nők közül is) utálják a leszbiket. Mert mindenki mást lenéznek, néha még egymást is.

2017. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Amikor a fogadó felén voltam egy ilyen szituációnak, szimplán azért nem hagytam elszállni a dolgokat, mert nem akartam egy gyors dugás lenni.

Rengeteg minden motiválhatja arra, hogy ne adja be a derekát, legegyszerűbb lenne egyszer megkérdezni. Lehet ezt kevésbé hangulatrombolóan is felvezetni, pl. akció közben amikor eltol, akkor azt mondod, hogy "de hisz kívánod, miért nem szeretné, esetleg nem kölcsönös?" ilyesmi.


20ll


P.S. Ne csináljunk már úgy, mintha biszexuális nőnek nem lehetne tapasztalata nőkkel és ne adhatna értékes tanácsot. A kategória nem egy kapu, hogy ki itt belépsz, nem értél férfihez. Csupán egyszerűbbé teszi bizonyos témájú kérdések megtalálását kulcsszavak nélkül.

Két éve barátnőm van, tök alap, hogy én is azért válaszolgatok itt, mert nőhiányom van. Ekkora butaságot... Véletlenül sem azoknak akarok segíteni, akik azt élik meg, mint én x éve csak épp egyedül.

2017. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők, akik nem sietik el a dolgokat. Ha már leszbikust téma, akkor maradjunk a nőknél. Vannak emberek, akiknek ha nők, ha leszbikusak, ha nem, mondjuk érzelmek kellenek a szexhez. És amíg nem érez kötődést a másik iránt, addig nem szexel vele. Erre még nem gondoltál?

De amúgy van szád, használd kommunikációra és beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy te mit szeretnél, mire vágysz és úgy látod, hogy ő ezt nem szeretné és szeretnéd ennek tudni az okát. És akkor megtudod. Mert itt mi csak találgatni tudunk.

2017. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!