Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha tehetnéd, választanál e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnéd, választanál e olyan világot ahol csak nők születnek mindkét fajta nemiszerv típussal, vagy elképzelhetetlen lenne egyik-másik jellegnek a hiánya?

Figyelt kérdés

#leszbikus #amúgy_nem_tudom_milyen_kateg
2017. dec. 4. 16:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%
Leszbikus kategóriában ne várd hogy bevédjen bárki is....nyomorék himsoviniszta f.a.s.z. vagy.
2017. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
14%
Mibol gondolod?
2017. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Leszbikus párkapcsolatban élek, de nekem semmi bajom a férfiakkal. Vannak férfi barátaim és közeli férfi munkatársaim, engem nagyon zavarna, ha ők nem lennének. A férfiak szexuálisan nem érdekelnek, de rettentő sivár lenne az életem nélkülük. A legjobb poénokat mindig ők mondják :)
2017. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%

Én jól érezném magam egy olyan világban ahol csak nők vannak, de úgy ha csak női nemi szervük van. Nem tartom elképzelhetetlennek, nem hiányozna a másik nem.

25/N

2017. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Mondjuk én biszex vagyok, de nem (csak) ezért hiányozna; hanem mert így túl "egyöntetű" lenne a világ. Kell a változatosság..nők, férfiak, férfias nők, nőies férfiak. :)
2017. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

#14 csak azt nem tudom akkor elképzelni az emberek hogyan szaporodnának :/


Köszi a válaszokat, ha lehet még egy kérdésem, ide leírom:

Különvéve a kulturális, szociális és a szexuális teret milyen hiányok meg előnyök fordulnának elő szerintetek?


Nem fogom túlragozni a témát, csak utólag jobbnak láttam ellensúlyozni hogy nem lett kifejtve a kérdés.

2017. dec. 5. 19:00
 17/30 anonim ***** válasza:
79%

Csak én nem értem egyáltalán a kérdést? Arra gondolsz talán, hogy külsőre mindenki nőies lenne, csak alul 50%-nak puncija, 50%-nak meg farka lenne? És ezzel mi változna? Például párt így is mindenképpen az ellenkező nemi szervvel rendelkező csoportból kéne választanod, ha szeretnél gyereket. Arról nem beszélve, hogy egy farokkal rendelkező nőies pasi számomra még visszataszítóbb lenne, mint egy igazi, férfias férfi.


Viszont egy olyan világot el tudnék képzelni, ahol csak nők vannak kizárólag. Puncival és mellekkel, egységesen. A szaporodás meg mesterségesen történne: a párok egyik tagjának génállományát kinyernék valahogy a petesejtjéből, előállítanának egy mesterséges hímivarsejtet, feltöltenék rá a genetikai kódot, és azzal megtermékenyítenék a másik nőt, aki aztán kihordaná és megszülné a közös gyereküket. Szóval tényleg csak nők és lányok lennének. :)

2017. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Értem, hát én sem állítom hogy jobb lenne csak most egy ilyen példa köré építettem a kérdést. Kábé ilyesmire számítottam és megértem hogy te így látod, szóval nem látom úgy hogy itt értelmezési gond adódott volna, nyugi.
2017. dec. 6. 18:19
 19/30 A kérdező kommentje:
Habár nem nőies pasikra gondoltam, hanem ízig-vérig nőkre tehát ez a téma eléggé fantázia kategória. Merthogy ilyet ember lánya még soha nem látott maga előtt :D
2017. dec. 6. 18:23
 20/30 anonim ***** válasza:
33%
Te amúgy nő vagy? És leszbikus? És az én variációm (#17-es válasz) tetszene? :)
2017. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!