Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha tehetnéd, választanál e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnéd, választanál e olyan világot ahol csak nők születnek mindkét fajta nemiszerv típussal, vagy elképzelhetetlen lenne egyik-másik jellegnek a hiánya?

Figyelt kérdés

#leszbikus #amúgy_nem_tudom_milyen_kateg
2017. dec. 4. 16:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%

Nekem tetszene a #17es által felvázolt világ! Akarom mondani, a Puniverzum :D Én is hasonlóan tudnám elképzelni. :)


23L

2017. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy tetszene-e, mert fogalmam sincs hogy lokálisan nemhogy globálisan mit hozna létre egymaga a női nem. Ha ne adj isten ilyen lesz valamikor a világ akkor csak remélem hogy valami jobbat alkotnak nem úgy ahogy a jelenlegi állás szerint van. Nem akarok én magam körül önjelölt prófétákat, mondom hogy csak kíváncsiságból érdekel a jelenség maga :)

És ha nem lenne férfi, akkor miből lenne az a mesterséges hímivarsejt? Némi kiegészítés nem ártana a víziódra :D

2017. dec. 6. 19:04
 23/30 anonim ***** válasza:
76%

#17-es válaszoló vagyok. Puniverzum, ez jó, tetszik ez az elnevezés. :D


A technikai részéhez nem értek, azt nem tudom, hogyan lehetne megvalósítani. De szerintem a tudomány lassan eljut odáig, hogy meg lehessen oldani. Egy mesterséges ivarsejt létrehozását a semmiből mondjuk talán később, de egy meglévő ivarsejtben kicserélni bizonyos genetikai információkat, vagy valaki másnak az örökítőanyagát tölteni fel rá, az szerintem itt áll az ajtóban egyenesen. Addig meg mondjuk lehetne használni lefagyasztott férfispermát. Lefejni a pasiktól jó sokat, eltenni mindet, és nincs többé szükség rájuk. :D


Amúgy engem az a része is érdekelne, hogy milyen társadalmi, gazdasági rendszert hozna létre egy kizárólag nőkből élő társadalom. Békésebb lenne-e a világ férfiak nélkül, vagy éppen ellenkezőleg, a nők még jobban fúrnák egymást, és rivalizálnának. Fejlettebb lenne, vagy fejletlenebb hosszú távon. Stb. Még csak azt sem állítom, hogy ez jobb világ lenne feltétlenül a jelenleginél, de kíváncsi lennék rá nagyon. :)

2017. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
34%

Elképzeltem. A természet is elképzelte,le is gyártotta:

Hàtul kopoltyús és tüdős csigák.


Nem lennék csiga.

Nekem kell a sex.

Tehát nem akarnék ilyen világban élni.

2017. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam eddig hogy a női nemnek kis túlzással majdnem minden jobban áll, nemi téren legalábbis, és inkább társadalmilag nem egyszerű megítélni őket, a válaszaitok vagy ennek a fordítottját hozta ki vagy az egészére rácáfolt. Én meg nem igazán szeretek különc lenni :D A végén még interszex-csajfüggőnek fogom érezni magam.
2017. dec. 6. 20:42
 26/30 anonim ***** válasza:
12%

Inkább nő nélküli világ. Szaporodás mesterséges megtermékenyítéssel, mesterséges méhben, aztán sör, bor, jó élet.

Ui:szexet meg robotokkal.

30 éven belül akár meg is lehet.

2018. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy....borzalmas lenne
2018. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék, ha nem lennének férfiak!!!
2022. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Varázslatos világ lenne ha csak nők lennének, és farok nélkül, mindenki teljesen nő. Remélem egyszer eljön.
2022. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
#29 vagyok. Mielőtt félreértene valaki, nem szeretnék férfi holokausztot, mondjuk úgy képzelem el ha be tudnánk népesítnei boylgókat, akkor lenne egy "nő bolygó"
2022. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!