Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, volt már olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan lánnyal dolgotok, aki a szóbeli közeledéseteket visszautasította, de, amikor fizikálisan közeledtetek hozzá, akkor mégis "megadta magát"?

Figyelt kérdés

Meséljetek arról a közeledésről bővebben légyszi. :) Mennyi ideje ismertétek az illetőt,és előtte milyen indokkal utasított vissza titeket?

A korotokat és a másik lány korát is írjátok le,ha nem gond légyszike! :)



2017. dec. 21. 14:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném a középső kis bekezdésemhez, hogy ha már leülsz vele beszélgetni egyet, és mondjuk még mindig ellenkezik, de később meggondolja magát, akkor meg fog találni. Ahogy az előttem lévő (#10-es) válaszoló is írta, őt is megtalálta később az a lány.
2017. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
"Amit pedig írtál legutolsó,hogy nem fogsz jobban örülni,mintha egy pasi akart volna megerőszakolni.Azért ez elég erős összehasonlítás volt..." Nem volt erős összehasonlítás. Mindkét esetben rám akarnak erőszakolni valamit, ami ellen tiltakozok, nem akarom. z meg álszent duma hogy a nők nem erőszakosak. Tudnak olyan erőszakosak lenni mint a férfiak.
2017. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#10:Az oké,hogy "annyi" van,de mi van,ha te csak abba az egybe vagy szerelmes?!Én régimódi vagyok,és nekem csak szerelemből kell kapcsolat,egyébként nem.


Egyébként meg semmi durván erőszakos nyomulást nem tervezek,ezt nem tudom honnan veszitek.

2017. dec. 21. 18:08
 14/21 A kérdező kommentje:
Egyébként a lány nem hetero,és viszonylag közel vagyunk egymáshoz kedves kötekedők.És a külsőmre sem panaszkodott még,sőt.
2017. dec. 21. 18:16
 15/21 A kérdező kommentje:
De a kérdésre válaszoljon,aki tud legyen kedves!!!Offoljatok máshol légyszi,ne az én kérdésemnél!Köszi!
2017. dec. 21. 18:17
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok, azok a nők, akik rám hajtottak, ők sem voltak heterók, mégsem volt meg a vonzalom részemről. A legjobb barátnőm sem heteró, és szerintem nagyon szép, csinos és szerencsés lesz, aki vele lehet majd, mégsem tudom elképzelni a kapcsolatot vele. Arra próbálok rávilágítani, hogy ha maga az orientáció adott, tehát szexualitásából adódóan veled lehetne, az nem jelenti azt, hogy az meg is fog történni. Persze légy boldog, kívánom, hogy viszonozza az érzéseidet, de ha csak ennyi adott, az még nem elég.


Nem jó dolog a viszonzatlan szerelem, de ha az lesz ebből, túl fogod élni. Én is túléltem, más is, és neked is menni fog. Aztán majd lesz más, de az erőltetésből hasznod nem válik (és most nem fizikailag értem, de hiába epekedsz, az nem lendít előre). Majd meglátod.

2017. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem offol senki, hanem segíteni próbálunk és rávezetni arra, hogy ez nem a legjobb taktika. Ha tényleg szerelemes vagy ebbe a lányba, akkor jelzed számára hogy te szeretnél valami komolyabbat vele (amit gondolom megtettél, kérdésedből ítélve), és ha ő azt mondja hogy nem, hát az akkor egy nem. Kezem törném, ha kényelmetlen helyzetbe hoznék egy lányt is, aki tetszik, akit szeretek (!) - és sokszor már egy barátságos vállon veregetés is elég ehhez,ha ő tudja, hogy te szeretnél tőle többet.


Ha tudja, hogy mik a szándékaid, akkor meg fog téged találni, ahogy írták itt felettem is. Ne tedd ezt, ne hajts rá ennél jobban. De ezt is nyugodtan vedd offnak meg támadásnak, mert hát miért ne akarna neked mindenki rosszat, pedig te csak "szerelmes" vagy.

2017. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#17:Igen,szerelmes.Annyi ideje várok rá,amit valószínűleg el sem hinnél,ha leírnék.Muszáj már lépnem,különben soha nem jutunk egyről a kettőre.Ő nem olyan,aki magától jönni fog,mint,amit valaki írt már.Neki szerencséje volt az tuti.
2017. dec. 21. 18:59
 19/21 A kérdező kommentje:
#16:Ahhoz ez túl erős,hogy "simán" túllépjek rajta.Eddig sem tudtam.
2017. dec. 21. 19:00
 20/21 anonim ***** válasza:
48%
Igen volt.voltam így heteroval és leszbikussal is buliban. A hetero lány azt állitotta hogy nem feküdne le lánnal csak szeret velük bulizni hosszas beszelgetés után amikor többet ivott még ő kerdezte meg hogy feljöhet e hozzám. Leszbikus lanyok is sokan vannak ilyenek picit kedveskedni kell meg hasonlók
2017. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!