Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, volt már olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan lánnyal dolgotok, aki a szóbeli közeledéseteket visszautasította, de, amikor fizikálisan közeledtetek hozzá, akkor mégis "megadta magát"?

Figyelt kérdés

Meséljetek arról a közeledésről bővebben légyszi. :) Mennyi ideje ismertétek az illetőt,és előtte milyen indokkal utasított vissza titeket?

A korotokat és a másik lány korát is írjátok le,ha nem gond légyszike! :)



2017. dec. 21. 14:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
76%

Igen, volt, bár nem ilyen egyertelmű visszautasítás-letámadás volt, hosszabb ideje kerülgettük egymást.Igazából ő kezdett flörtölgetni,és amikor én is beszálltam a játékba folyton visszakozott.De minden teljesen kétértelmű volt, kétértelmű dolgokkal biztatott, én kétértelmű dolgokkal közeledtem, ő kéteŕtelmű dolgokkal visszautasított.Egyszer rászántam magam és nyíltam elmondtam neki, hogy érdekel engem.Erre ő is egyértelműen megmondta, hogy nem lehet semmi, mert férje és családja van. Ezután sokáig igyekeztem kerülni,haragudtam is rá, mert ő kezdte és végig biztatott, nem tudom elképzelni, hogy ne vette volna a lapot, hogy mi zajlik köztünk. De ő mindig jelentkezett és folyton kiprovokálta hogy flörtölgetni kezdjünk, de végig állította, hogy nem akar tőlem semmit.Végül egyszer nálam ittunk,ő szokás szerint kellette magát, én meg direkt nem , vagy csak alig-alig reagáltam, valamelyest bevált a taktika, mert egyre messzebbre ment, gyakrant hozzám is ért,úgyhogy egyszer csak megcsókoltam.Ő viszonozta és volt egy hosszú petting.1 évig viszonyunk volt, annak ellenére, hogy egyáltalán nem szerette a lányokat,és rám is csak barátként tekintett, nagyon is jól elvoltunk az ágyban is meg azon kívül is.De ha ő nem adja folytonosan a jelzéseket nem fektettem volna bele ennyi energiát.

28/N voltam, ő 36/N

most 29/N vagyok.

2017. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!