Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy zajlik a leszbikus szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik a leszbikus szex?

Figyelt kérdés
Hetero lány vagyok, csak elgondolkoztam, hogy mi történik ilyenkor :D Miket csináltok?

2018. jan. 17. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Ezt mindennap megkérdezi valaki.

Zömmel férfiak, végre egy nő is, a változatosság kedvéért.

2018. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Biszex lány vagyok. Ugyanúgy mint a hetero szex. Kivéve azt amihez szükséges a pénisz. A többi része viszont sokkal jobb. Nem is nagyon hiányzik ami kimarad. Sőt egyáltalán nem.

Ez az én személyes véleményem, ha valaki másként gondolja azt tiszteletben tartom, cserébe ugyanezt kérem.

2018. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 Tehát ujjazzátok és kinyaljátok egymást? Hogy nem hiányzik a péniszes rész? Azt gondoltam, hogy felcsatolhatóssal csináljátok vagy ilyesmi.
2018. jan. 17. 22:44
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Mégis miért hiányozna a "péniszrész"?:D

Néha előfordul, hogy használjuk, de egyáltalán nem követelménye egy jó együttlétnek.

2018. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jó nekem nyilván hiányozna😀De értem..köszi a választ.
2018. jan. 17. 22:49
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Heteróknak ezt szerintem nagyon nehéz elmagyarázni, mert ha valakit nem hoz lázba a dolog, akkor nem is tudja átérezni, hogy ez az egész mit jelent igazából. A leszbikus szexnél nem azon van a hangsúly, hogy mit lehet csinálni és mit nem, mire van mód..ez nem érdekel senkit, mert mindkét fél pontosan arra vágyik, ami épp történik. Egy leszbikus nőnek nem kell, hogy jól megdugják, és a pénisz sem hiányzik. Arra vágyik, hogy végigsimíthasson egy másik női testet, hogy érezze minden porcikáját, lágyan, gyengéden megmutassa mennyire szereti. Azon van a hangsúly, hogy mindkét fél élvezze. Kölcsönösen működnek a dolgok. Egy leszbikus nőnek ez a beteljesülés, és akkor érzi a pillangókat a hasában, ha az ajkaival kényeztetheti a másik nő mellét, nyalhatja lent vagy máshogyan szerezhet neki örömet és persze fordítva. De néha még az is felér egy szexszel, ha egyszerűen csak a meztelen testét csókolhatod és ölelheted. Nincs forgatókönyv, mindenkinek mást jelent. Nekem ezt.
2018. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Ne tegyél fel idióta kérdést b.aszki...

Azért mert neked hiányozna, a leszbikusoknak nem. Azt még megértem hogy nem tudtad elképzelni mit csinálunk az ágyban, de ne legyél már ennyire idióta hogy azt hiszed péniszpótló dolgokat használunk. Nem logikus hogy a leszbikus azért leszbikus mert nem bukik a f.aszra?

Ha pasi lennél, nem szóltam volna semmit mert ők mind idióták, de hogy egy nő is ilyen hülye kérdést feltegyen...hihetetlen számomra.

2018. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm az értelmes választ, így már sokkal érthetőbb a dolog :)


#7 Nagyon primitív és agresszív ember vagy. Nem vagyok idióta, hanem ahogy #6 is írta, egy hetero embernek baromi nehéz ezt elképzelni. Eddig igazából soha bele sem gondoltam.

2018. jan. 17. 23:04
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Biszex vagyok nem leszbikus, de:

Azt nem lehet szavakba önteni, hogy mit tud csinálni veled egy másik lány :D

Mivel hetero vagy és ebből kifolyólag nem vonzódsz semennyire a lányokhoz és sose feküdnél le egy lánnyal ezért nehéz elmagyarázni.

Gondolom a barátoddal sem csak úgy zajlik a szex hogy berakja aztán ennyi :D Ami engem illet én attól el sem tudok menni. A többit lánnyal is lehet. Személy szerint én sokkal jobban is élvezem az egészet egy lánnyal. Ha csak én elégíthetek ki egy lányt az is felér egy csodával.

Nem használunk semmilyen felcsatolhatóst, minek? Tudom hogy heteróként nem könnyű megérteni, de teljesen felesleges. Bőven elég egy másik lány teste, és elvagyok órákon át.

2018. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg van egy régi jó mondás, ha csak rosszat tudsz mondani, akkor inkább meg se szólalj :D
2018. jan. 17. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!