Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy zajlik a leszbikus szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik a leszbikus szex?

Figyelt kérdés
Hetero lány vagyok, csak elgondolkoztam, hogy mi történik ilyenkor :D Miket csináltok?

2018. jan. 17. 22:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9 Tényleg furcsa ebbe belegondolni :D De persze érthető.
2018. jan. 17. 23:06
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Hogy az ördög ügyvédjét játsszam, fontos tudni hogy ezt a kérdést naponta 10x felteszik és mindig pasik, ráadásként elkezdik magyarázni benne a LESZBIKUSOKNAK hogy térjenek meg, pasikkal jobb a szex stb. És ez rohadt idegesítő, én is mindig felhúzom magam rajta. Már elnézést de honnan tudná egy pasi jobban hogy kivel jobb a szex egy nőnek, mint az illető nő maga XD Nem tudja feldolgozni az egójuk hogy nem kell minden nőnek a farkuk.

Na mindegy nem akarok ebbe belemenni, de gondolhatod ha engem biszexként így zavarnak az ilyen ostoba pasik mit gondolhat egy teljesen leszbikus.

Nekem is hülyének tűnt első olvasásra a kérdés, de így már értem mire voltál kíváncsi.

2018. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sokszor azért teszik fel a pasik a kérdést, hogy aztán a válaszokra verhessék.
2018. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező, ne vedd magadra a Tooru-Dokuro nevű felhasználó válaszát, ő mindig ilyen idióta.

Jogos volt a kérdés, engem is érdekelt.

2018. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#12 Persze, azért próbálják megtéríteni a leszbiket, mert bántja az egójukat, hogy nem kellenek nekik :D Nekem is valami hasonló érzésem van a melegekkel szemben. Nehéz elfogadnom, hogy van olyan pasi, aki nem tart vonzónak, nem állna fel neki a látványomra, meg ilyesmi..az emberi ego ezt tényleg nehezen dolgozza fel :D
2018. jan. 20. 14:27
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen ez igaz, csak az a különbség hogy te gondolom nem akarod megmagyarázni a saját nemükhöz vonzódó férfiaknak hogy vonzódjanak inkább hozzád, és akkor megtudják hogy mi a jó. Legalábbis értelmesebbnek és elfogadóbbnak tűnsz annál. Akinek nem inge pasik közül ne vegye magára, de elég sok ilyen van itt, szóval valamilyen szinten érthető hogy már idegesítő pár leszbikusnak.
2018. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
63%
A leszbikus sex igazából az örömszerzésből áll! Mindenkinek az van a fantáziájában amit a pprnóban lát de egyáltalán nem! Itt nem a péniszpótlókon meg a hatalmas elélvezéseken van a hangsúj! Ez az egész egy mély dolog! A sex nem csak arról szól hogy ,,gyere szivem b@sszunk egyett” hanem arról hogy a párunknak szerezzünk örömet! ☺️❤️🌈
2018. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!