Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez mégis mi lehet?! Szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi lehet?! Szerelmes nem lehetek. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Személyesen nem ismerjük egymást az illetővel,akire pár hete minden nap gondolok,megnézek róla neten dolgokat képek stb.Nem tagadom,nagyon vonzónak találom,de nem csak a külseje miatt,mert a személyisége is nagyon tetszik.Utóbbi miatt kezdtem el felfigyelni a külsejére is.Nem ismerjük egymást,nincs semmi kapcsolat közöttünk,így szerelmes biztosan nem lehetek,pedig majdnem olyan dolgokat tapasztalok,mint,amikor szerelmes voltam.Ilyen létezik? :D
2018. márc. 29. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha személyesen nem ismeritek egymást és nincs semmilyen kapcsolat közöttetek,akkor hogy fogott meg a személyisége?

De,hogy a kérdésre is válaszoljak,szerintem se vagy szerelmes,csak vonzónak találod a testét,külsejét. Ennyi.

2018. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mármint ő nem tudja,hogy létezem,ilyen szinten nem ismerjük egymást.

Olyan a szakmája,hogy sokszor rögzítik videón munka közben,és ezekben a videókban sokmindenről beszél.Így fogott meg a személyisége.

2018. márc. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!