Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogyan öltözködtök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írom-e, azért a leszbikusságba mert a divat témakörnél csak lehurrogna mindenki mert leszbikusokhoz szól a kérdésem...

Szóval ti hogyan öltözködtök? Nincs semmi hátsó szándékom a kérdéssel, csak érdekel a divat és leszbikus vagyok :D

Én pl. szerintem elég változóan öltözködöm, imádom a kockás inget farmernadrággal és virágmintás tornacipővel, imádom a derékban szűkített blúzokat (szinte nincs is derekam, ez meg elég jól csinál), imádom az ejtett vállú felsőket (szerintem az egyik legvonzóbb női testrész a "pucér" váll), imádom a fekete vagy barna bőrdzsekit, a ballonkabátot, a bőrnadrágot....kicsit túlspiláztam :D Szóval ezek alapján azt mondom tökre kevert stílusom van, és nem tudom más leszbikusok hogyan öltözködnek de azért kiváncsi lennék, mert sajnos a közelemben csak nagyon fiús lányok vannak és nekem inkább a nőiesebb jön be :)



2018. ápr. 30. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőies a stílusom,nem hordok fiús ruhákat.


Szinte minden darab megtalálható a szekrényemben,otthon jellemzően legginset,pólókat hordok, suliba csőfarmer kicsit elegánsabb blúzzal,kordnadrág, garbó, télen hosszúszárú,de lapos vagy kicsit telitalpú,ősszel-tavasszal sneaker,nyáron szandál,papucs. Városi szaladgáláshoz,programokhoz nyáron szoknya,ruha,vagy lapos vagy magassarkú szandál. Ősszel-tavasszal én is bőrkabátot hordok, van szövetkabátom,farmerkabàtom,kardigánom,egyszóval szinte minden darab van,egyedül férfiruhákat nem vagyok hajlandó felvenni.

21/L

2018. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor milyen kedvem van :D bulizni, randizni, előkelő helyre stb szívesen öltözök csinibe, enyhe smink, rendezett frizkó :) máskor meg, 5xl-s melegítő, imádom, ha ennyire nagy rám! Lelenc, elhanyagolt kinézet... Nem összekeverni az ápolatlannal!

Szóval kisestélyitől elkezdve a rövidgatya-lyukaspólóig minden jöhet, tényleg kedvtől függ. Ha nincs kedvem hozzá, akármilyen alkalomra veszem fel, csak olyat amiben jól érzem magam.

De általában, a kockás ing nálam is hódít,deréktól hosszabb legyen (gólya lábak, inkább kisebbbek mutatom őket) világos farmernaci,tornacipő.. Kifejezetten szeretem a deszkás, fiús cipőket is, lógós gatyát, pólót, pulcsit, baseballsapkát fordítva hordani :D kiegészítőket, finom parfümöket.. Sokszor utánamnéznek, hogy ez most tényleg egy virágillatú csávó!? :O fejjel kb, ha épp "fiúsabb" hangulatomban találnak.

Nővérem esküvőjén meg annyira "lányos" voltam, hogy nem hitték el, hogy van barátnőm, hogy leszbikus vagyok, mikor minden ujjamra jutna fiú... -_-'

2018. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiús,lazább öltözködés.

Az ingek is nagy kedvencek.

24/LL

2018. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Én már egyre inkább férfi ruhákat hordok, de a stílusos, sportos darabokat.

Sportos elegáns stílus.

2018. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Noiesebb stilus, ha megjelenni kell : testhez- simulo ruha , ha lazabb akkor farmer , szinten testhezallo felsovel , szoval mindegy mi , csak kiemelje az alakomat ,

Preferalt szinek : fekete, barna .

40L

2018. máj. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem noiesebb stilusom van.

Szeretem a kisse "vadabb" ruhakat mint pl borszoknya (ilyen magasabb dereku vagy hogy mondjam)hozza valami fekete felso amit picit beleturok a szoknyaba neccharisnya es bakancs vagy sima harisnya es tornacipo:)

Imadom a kockas ingeket is azt is sokszor megkotom es ugyanigy fekete borszoknya es tornacipo:)

Farmert eleg ritkan hordok abbol is van max 3 mindharmon a combjanal fut egy viragminta

Emellett imadok mindent ami fekete

Szeretem meg a magasdereku nadragokat es a farmerjaim is ilyenek

Inkabb ilyen spagetti pantos ruhakat kedvelek (ez attol fugg milyen de alltalaban melltarto nelkul)szerintem az pl hat reszen is nagyon vonzo tud lenni:)

Szeretem meg a fekete szint keverni kek vagy rozsaszinnel

Nemtudom ez mennyire tartozik meg ide de fehernemubol is altalaban feketer hordok:)

18/LL

2018. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os: Imádlak, rohadt jó stílusod lehet :D

5-ös és ezentúl mindenki aki ilyet ír: A 40 éves mióta "L"? Azt ugye tudjátok hogy az lányt jelent? 40 évesen nem nők vagytok? Vagy ez valami kamu kisfiú írása?

2018. máj. 1. 09:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Lazább verzió vagyok én is :)

Cső gatya,polo,pulcsi sportosabb verzio :) néha ing ha ahoz van kedvem :) mikor milyen a hangulatom :D

26/L/L

2018. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Akkor ha igy jobban tetszik :40L/L,jo?

5-s voltam :)

2018. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaz én biszex vagyok de remélem nem baj ha válaszolok. Szeretem a nagyon mini szoknyákat, de ha olyanom van akkor egy lazább póló is mindig nyerő egy szűk farival. Amikor bulizni megyek akkor néha bandás póló esetleg lánc de ebben is próbálok lányos maradni. Mostanában a hosszúzokni szoknya kombóra kattantam rá. Domináns szín a fekete de szoktam színes dolgokat is felvenni. És mióta megvan azóta szinte minden mellé elengedhetetlen az acélbetétes bakancs :D 23/Bi/L
2018. máj. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!