Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha tartok attól, hogy nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tartok attól, hogy nem tud hűséges maradni akkor érdemes lenne szakítani vele?

Figyelt kérdés
A barátnőm leszbikus régen elég züllött életet, és nem volt hűséges típus. Én biszex vagyok de még pasival sem jöttem össze úgy akinek ilyen múltja van, meg szolid életet éltem hozzá képest. Valahogy mégis egymásba szerettünk. Még soha nem volt nővel viszonzott szerelmem. Elkezdtem olvasni leszbikusokról blogokat, fórumokat és nem nyugtattak meg ezért elkezdtem aggódni azon, hogy mi van hogyha én felvállalom, de rövid időn belül meggondolja magát és megint nekiáll a csajozásnak. Meg ott is azt írták, hogy a homoszexuális kapcsolatok nem tartósak, meg a múltjában sem volt hűséges. Ti mit tennétek?
2018. aug. 12. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

"Elkezdtem olvasni leszbikus blogokat,fórumomat és nem nyugtattak meg".


Jó hogy, mivel azokon többnyire hímsiviniszták és homofóbok hazudnak, hogy lejárassák a leszbikusokat.


"Pasival sem jöttem össze akinek ilyen múltaja van"


Dehogy nem, sőt mèg rosszabbal is,csak nem tudtàl róla, megetted a kamu "jókisfiú vagyok" szövegét.



Amúgy nem,ha nagyon züllött én nem jönnék vele össze.

2018. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hűséges akkor két opciód lehet.


1. szakítasz vele még most amikor kevésbé fáj,


2. vagy próbálsz vele együtt maradni, miközben küzdesz magaddal és vele is, hogy a bizalmat megtudd tartani, hátha "megváltozik" miattad.


A személyes véleményem/tapasztalatom hogy jobb az első opciót választani, mert a második rohadtul fáj, ha 3-4 év után (ha addig kibirjátok) miután mindent megtettél érte, neki áldoztad a bizalmadat, kb egyik napról a másikra otthagy másért, esetleg közli veled hogy megcsalt....



Amúgy amit olvastál egy baromi nagy általánosítás, a heteroszexuális emberek között is ugyanannyi a megcsalás, meg az se mindegy, hogy homoszexuális férfiakról beszélünk, vagy leszbikus nőkről, ugyanis az elöbbinél viszont tényleg gyakoribb.

2018. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt szerintem leszbikus nő írja. Igen pont attól tartok, hogy mindent beáldozok érte, és egyszer csak meggondolja magát és lelép.
2018. aug. 12. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, rövid leszek. Hülye vagy.

Aki nem élt abszolút kicsapongó életet, az is megcsalhat. Sőt, még esélyesebb, hisz rájön, hogy ő még szórakozni akar és minél több emberrel összefeküdni. Ha kidobod azért, mert ennyire kicsi az önbizalmad és inkább szakítasz, akkor neked még nem való párkapcsolat, gyerek vagy hozzá. Millió és egy okból véget érhet egy párkapcsolat, te most kitaláltál egyet magadnak és azon pörögsz. Ennyi erővel a boltban/buszon is megismerhet egy másik lányt, aki tized ennyire sem komplexusos. Vagy egyszer kiborítod a bilit, ő halálosan megsértődik, teszem hozzá, hogy jogosan, mert nem bízol benne és azért dob ki. Soroljam? na ugye., Akkor talán be kéne fejezni a kombinálást.

2018. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nem hülyeség, mert a hasonló emberek tudnak hosszabb távon kijönni egymással. Mi meg annyi mindenben különbözünk, csak sajnos már beleszerettem.
2018. aug. 12. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!