Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megbocsátanál a volt barátnődn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanál a volt barátnődnek, akit nagyon szerettél, hogy szakított veled egy pasiért, ha most meg vissza akarna jönni?

Figyelt kérdés
Az eszem azt mondja, hogy nem akarom visszafogadni,nem érdemli meg, eddig azt hittem a szívem is azt mondja, és érzem, hogy még bennem van a tüske, de egy kicsit meginogtam attól,hogy megkeresett. Én szerettem őt, szörnyen nehezen tettem túl magam az elvesztésén. De meg is változtak iránta az érzéseim, nem tudom, érzem, hogy nem tudnék rá ugyanúgy nétni mint előtte, nem tudnék bízni benne. Igazából tudom,hogy nem lenne szabad visszafogadnom,mert csak újra visszakerülnék a gödörbe amiből kimásztam.De viszont nagy hatással volt rám,hogy felkeresett. Segítsetek,mit csináljak?

2018. aug. 18. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ne fogadd vissza mert megegyszer megcsinalja > az ilyen igerhet amit akar nem biztonsagos > Te pedig tedd tul magad rajta minnel elobb > Nem kell haragudni ra de visszasem jojjon foleg egy pasimiatt hagyott el !!!!!!
2018. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 StevenUp ***** válasza:
26%

Tudom hogy lányoknak szól a kérdés de én pasikènt voltam/vagyok ilyen helyzetben.

Barátnőm szó nélkül elhagyott egy pasièrt és több mint egy évig nem is beszéltünk. Aztán felköszöntött születésnapomon fbon és ahogy válaszoltam az udvozlèsre egyből rám is írt messengeren hogy mi van velem hogy alakul a sorsom. Összefutottunk és sokat beszélgettünk együtt. De nekem is alakult valami kapcsolatfèle akkoriban így nagy jelentőséget nem tulajdonítottam ennek. Aztán egyre többször kaptam magam azon hogy a másik lányal töltött közös programok alatt is inkább az exemre gondoltam... És egyre többet találkoztunk és magam sem értettem hogy miért... Aztán utána elkezdett panaszkodni exem hogy szar a kapcsolata és segítettem neki hogy könnyebb legyen aztán azon kaptam magam hogy igazából ő az aki kell nekem. Mert lehet hogy link volt, átvert, kidobott de akkor is ő kellet nekem. Szóval most ott tartunk hogy próbáljuk helyrehozni azt amit elrontottunk és több kevesebb sikerrel megy is ez a helyrehozás... Megtartjuk a baráti kapcsolatot de minden gondolatomat ő teszi ki még most 10 éves ismeretség után is... Tudom hogy ő az igazi csak nem tudom hogy neki én kellek e


Bonyolult sztori de meg tudlak érteni, le kell vele ülj beszélni és akkor a szavaiból rájöhetsz hogy csak kihasználni akar e vagy komolyan gondolja. Aztán hagyd hogy meggőzzön :)

2018. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
71%
Figyelj biszex vagyok, és nem fogadnám vissza. Lényegtelen, hogy kiért de elhagyott, újra megteszi. A biszexség amúgy sem magyarázza azt, hogy neki feltétlenül pasi kell.
2018. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor a továbbiakban tényleg csak lányoknak/nőknek szól a kérdés.
2018. aug. 18. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogadd vissza! Tudom, hogy nehéz, de aki egyszer megteszi, az megteszi másodszor is!

Magamra nézve én rém megalázónak érezném, hogy miután a másik kapcsolat "nem vált be", visszakúszik hozzám.

Szóval hallgass az eszedre ez esetben! Nehéz lesz túllépni rajta, de megérdemelsz egy olyan társat, aki nem lép le, ha talál egy (első látásra) jobbnak tűnő pasit/csajt. Te is írtad, hogy megváltoztak az érzéseid, ez a kapcsolat már sosem lenne a régi!

2018. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megalázó szerintem is, kicsit visszatért a farokhoz, aztán ja mégse... Na nem... Mi lesz, ha pl. később gyereket/házasságot akar, ami ugye itthon nem megoldható? Gyorsan újra visszavált a pasikra? Isten mentsen meg egy ilyen embertől.

Neked meg legyen annál több önbecsülésed, hogy nem esel hasra attól, hogy valaki jolly jokere vagy, ha nem jó a ló, akkor marad a szamár alapon.

2018. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetbe vagyok én is csak egy másik lányért.. kb egyik pillanatról a másikra tette... mintha csak egy tárgy lettem volna amit csak úgy le lehet cserélni... Bár ő még nem keresett meg engem, de tudom hogy hullámvölgyei vannak velem kapcsolatba... Bár nálam még pluszba rátett egy lapáttal hogy olyat csinált azzal a másik emberrel ami tudta hogy nekem minden álmom volt vele... és kb csak 2 hónapja ismeri.. mindegy is.. Az eszem teljesen azt mondja hogy engedjem el, de a szivem még mindig szereti, de valószínüleg már sosem lenne olyan mint régen.. max évek múlva talán ha egyszer találkoznánk.. de ez sosem fog megtörténni... Tiszta szívemböl szeretem, megtettem érte mindent, de lassan ideje lesz hogy a saját boldogságommal is törődjek, hiába jelentette nekem ő ezt a fogalmat... Az élet megy tovább és nem tehetem meg magammal se, hogy az életemet egy olyan emberre pazaroljam aki mindenkin átgázol és azokat akik végig mellette voltak ilyen könnyen lecserélje...
2018. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én egyszer már túltettem magam rajta, mi 2015 februárjában váltunk el. Azóta volt is már egy másik kapcsolatom. Mióta a volt barátnőm megkeresett De az hogy most jelentkezett, bocsánatot kért és azt mondta szeret nagyon felzaklatott,feltépte a régi sebeket, előjöttek a régi érzések,a harag,a fájdalom is,minden,gyakorlatilag most újra élem az akkor történteket. Pedig lett volna(van?) valaki,akit csak 2 hete ismertem meg,mégcsak általánosan ismerkedtünk,semleges dolgokról beszélgettünk, de úgy éreztem érdekel. Vele sem beszéltem mióta a volt barátnőm megkeresett.
2018. aug. 18. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kérdező, nem rosszból mondom, de te nagyon nem tetted túl magad ezen a lányon, ha 3 év után ennyire kiborít a dolog és eldobsz valaki mást, akivel akkor éppen ismerkedtél.
2018. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!