Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megbocsátanál a volt barátnődn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanál a volt barátnődnek, akit nagyon szerettél, hogy szakított veled egy pasiért, ha most meg vissza akarna jönni?

Figyelt kérdés
Az eszem azt mondja, hogy nem akarom visszafogadni,nem érdemli meg, eddig azt hittem a szívem is azt mondja, és érzem, hogy még bennem van a tüske, de egy kicsit meginogtam attól,hogy megkeresett. Én szerettem őt, szörnyen nehezen tettem túl magam az elvesztésén. De meg is változtak iránta az érzéseim, nem tudom, érzem, hogy nem tudnék rá ugyanúgy nétni mint előtte, nem tudnék bízni benne. Igazából tudom,hogy nem lenne szabad visszafogadnom,mert csak újra visszakerülnék a gödörbe amiből kimásztam.De viszont nagy hatással volt rám,hogy felkeresett. Segítsetek,mit csináljak?

2018. aug. 18. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem csalt meg, szakított veled. Akkor valami nem működött a számára a kapcsolatotokban. Ez előfordul. Most úgy érzi, hogy működne, eltelt egy kis idő. VÁltozott, megértem hogy megbántott de az élet ilyen. Néha megbántjuk azt akit szeretünk.
2018. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én abban a helyzetben voltam mint a te baratnőd. El akartam hagyni a párom valaki másért, mert már nem voltam boldog vele, hiába beszéltünk a problémáinkról, ugyanolyan volt minden,semmi se változott, de nem szakítottam hanem egyszer csak megismertem valakit,viszonyunk volt hetekig, es el akartam hagyni érte. Amikor a páromnak mindent a tudtára adtam elkezdett teperni es vissza fogadtam. Neki nagyon fájt, hogy nekem viszonyom volt, és engem is nagyon bántott hogy nem voltam elég tökös ahoz hogy először szakítsak, és utánna kezdjek tiszta lappal. VISZONT soha többé nem hagynám el senki másér, és ha ő akkoriban hagy elsétálni, tudom, hogy nagyon nagyon megbántam volna hogy elhagytam.

TEHÁT: kivételek mindig vannak, így nem biztos, hogy ismét megtenné, és fájdalmat okozna.


Tudom, hogy a párom is csalódott bennem, biztos te is nagyot csalódtál. Próbálj kicsit az ő helyébe gondolni magad, lehet, hogy ő is valahol megbánta és ha visszaforgathatná az időt másképp csinálná.

Emberek vagyunk, követünk el hibákat.


Valahogy ugy tünik kedves kérdező, hogy egyikőtök sem tudta lezárni a dolgot teljesen, ő tul hamar beleugrott egy másik kapcsolatba, te pedig nem kaptál választ arra hogy miért tette és mit rontottál el.

2018. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!