Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van köztetek olyan aki régen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki régen férfiakkal volt kapcsolatban, de most nővel él?

Figyelt kérdés
Én biszex vagyok régen csak férfiakkal volt kapcsolatom. De mindig is érdekeltek a nők, és most úgy alakult az életem, hogy megismertem egy leszbikus nőt, és beleszerettem. Csak azt nem tudom, hogy mit csináljak, mert az egész családom hülyének tart, anyám sír, hogyha eddig ment a szex nekem férfival, meg jártam is velük miért nem kezdek velük. Mondjuk a szex is jobb a barátnőmmel, meg voltak furcsa érzéseim mindig hogy inkább a nőket szeretem. Nem tudom, hogy értessem meg velük, hogy én boldog vagyok? Másik meg az unokakérdés mivel 34 éves vagyok állandóan ezt fújják.
2018. aug. 19. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz azzal amit anyud mondd, légy boldog azzal, akit szeretsz.
2018. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Ez inkább biszex kategória, de gyanítom te nem tudod ez mit jelent.

Szóval mi is a kérdésed?

Sok biszex és leszbikus nő átmegy ezen, hogy a családjuk furcsán néz rájuk, megszólják őket, ezen át kell esni. Idővel jobb lesz. Ne adj mások szavára, csak tedd amit a szíved súg.

Ja és ne akard édeshármasra meg felcsatolhatósra rávenni a leszbikus barátnődet. Ez kissé gúnyos megjegyzés volt, de gondolom érted...:)

2018. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mi a biszex kategória. De a külvilág számára leszbikus kapcsolatban vagyok, élek azért raktam ide. Hogy jön ide a felcsatolhatós, meg az édes hármas? Összeköltöztem a barátnőmmel, nincs pasim mellette.
2018. aug. 19. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd őket. Majd beletörődnek.

Bár én hetero pasi vagyok, de abszolút megértem azt amiről írsz, ugyanis egyik barát barátnőm ebben ment tönkre. Képtelen volt megbirkózni azzal a nyomással amit a családja helyezett rá, és soha életében nem volt boldog, mert nem mert úgy élni ahogy szeretett volna. NEM ÉRI MEG foglalkozni másokkal, még a szülőkkel sem.. el kell fogadniuk, hogy te is felnőtt vagy az unokakérdéssel csak elmarnak maguktól.. úgyhogy legyél erős és ülj le velük beszélgetni mond el nekik, hogy a te életed ne szóljanak bele és ne hozzák fel ezeket a dolgokat mert éled a saját életed.

2018. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Sok olyat ismerek, aki koràbban pasival volt, előbb-utóbb mindnek hiànyzott a fsz és kanok mellett kötöttek ki.Mondd meg snyádnak hogy veled is ez lesz, ne parázzon.
2018. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó én szeretem a barátnőmet. Érdekes, hogy ti leszbikusok mennyire tudjátok milyen egy biszex ember érzelmi világa holott nem vagytok azok.
2018. aug. 19. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!