Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha leszbikus vagyok, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszbikus vagyok, de nem tudok beletörődni, akkor hogy fogok megfelelni másoknak?

Figyelt kérdés
Az vagyok mert sajnos, csak a nők érdekelnek. Nagyon meg kell erőltetnem magam, hogy fiúkkal legyek kapcsolatban, és a legtöbb ideig másfél évig bírtam, de akkor is nőkre gondoltam. Megkönnyebbülés volt minden szakításom, mert csak barátként szerettem őket. Viszont nem tudok szabadulni attól, hogy ezeket a kapcsolatok erőltessem, és mindig nehezen ráveszem magam egy randira. Mert nem bírok odaállni senki elé és elmondani, hogy meleg vagyok. Meg nem bírnám hallgatni, hogy b... vagyok. De már ismerkedtem nőkkel és akkor boldog vagyok, nem érzem tehernek. De szerintem sohasem találnék társat. Inkább évekig egyedül vagyok, de utálom ha kérdezik mikor mész férjhez meg hasonlókat. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. szept. 20. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyok meleg,de talán pszichológus tudna segíteni.
2018. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha leszbikis lennèl nem tudnál fiúkkal lenni.


Szerintrm is eredj otvoshoz.

2018. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyikes emberkék új szintre emelik a "hozzá nem értő" fogalmat. Abban,hogy a lányokat szereted nincs semmi rossz. Nem öltél meg senkit, nem vagy Hitler,nem szereted szabyestet.. nade a lényeg az,hogy ha ebben belegondolsz tényleg semmi rossz nincsen. Miért ne élhetned úgy az életed ahogy akarod,főleg ha ezzel senki másnak nem ártasz? Hajrá,szurkolok ^-^
2018. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha boldog vagy mikor nőkkel ismerkedsz akkor mi a probléma?

Szerintem a fejedben egy tévképzet él arról hogy mit jelent leszbikusnak lenni 😅 Nem elítélendő dolog. Pl ha körülötted mindenki csak a tejcsokit szereti de te csak az étcsokit, akkor inkább ennél te is tejcsokit, vagy lemondanál a csokiról mert néhány előítéletes ember furán néz rád emiatt? Vagy inkább lennél boldog és nem foglalkoznál azzal hogy mit mondanak mások? Mert senkinek semmi köze hozzá, a Te csoki evési szokásaid/szexuális beállítottságod nem másoké...

2018. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!