Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Segítség? Miért csak a furcsa,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Miért csak a furcsa, lelkisérült lányokat vonzom?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok, és ahányszor lányokkal ismerkedem, folyton az olyan lányokba futok bele, akiknek valami "baj van a fejükben". Persze mindenkinek vannak problémái, de mikor már a 4. sátánista metált hallgató, én különc vagyok,furcs stílusban írok, hogy érdekesebbnek tűnjek, egyedi akarok lenni lánykába futok bele, esküszöm elgondolkodom, hogy valami negatív energiám van. Külsőleg igaz én is keresem még a stílusom. Rövid az ázsiaiakra jellemző frizurám van, és szeretem a kpopot, de ennyi, semmi extravagáns cucc...

Mások is sorra beleütköznek ilyenekbe vagy én vagyok ilyen peches?



2018. okt. 24. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Sajat tapasztalom az (es lehet lepontozni), hogy sok biszex/leszbi lány lelkisérült és éppen azért biszexuálisok.

Sokuknál a rossz háttér. Sokan elnyomottak es ahogy írod is eppen ezzel a "mássággal" is kitűnni akarnak..

2018. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül biztosan sok normalis is akad köztük, ne add fel.
2018. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is tapasztaltam már. Nem feltétlen lelkisérültek csak olyan kicsit különcök, érzékenyebbek, fogékonyabbak a depresszióra, kicsit maguknak valóbbak én ilyen leszbi lányokat ismertem meg eddig. De ez engem inkább vonz, mint taszít.
2018. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Én is sok ilyen lánnyal találkoztam már, úgy mint ismeretség szintjén is. Jobban megismerve lehet csak őket kiismerni, addig nem igazán lehet észrevenni, hoppá, itt valami nincs rendben. Tudják leplezni.

Nyilván senki se tökéletes, de azért vannak elég kirívó egyéniségek.

Amikor úgy érzem, ez már sok, akkor kell őket elengedni.


nem hiszem, én, Te, vagy mi vagyunk pechesek, egyszerűen egyre több mentálisan nem is beteg, inkább gyenge ember, akár fiú, lány, szexualitástól függetlenül - van a világban.


Én is gondolkodtam, hogy lehet velem van a baj, elsőre mindig magamban keresem a hibát. De nagyobb látószögben vizsgálva a dolgokat, ez így nem teljesen igaz.


Nehéz megtalálni az utat, a velem van a hiba és mit változtassak, vagy, ha konstans általunk nem befolyásolható események között próbálunk előre jutni.



Se lány, se leszbi, se bi nem vagyok, hanem hetero 21 éves, és fiú.

De pont az elmúlt napokban gondolkodtam, hogy kiírjak egy ilyen kérdést.

Ez pont kapóra jött!

2018. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első barátnőmmel nem volt semmi gond, csak ilyen alap megfelelési kényszer a szülei meg maga felé amiért eléggé depressziós volt, meg nem evett és hasonló.


A második meg egy nárcisztikus személyiségzavarral küzdő egyén volt, aki nem fizikailag, hanem szavakkal bántalmazott, nem részletezném, ha valakit érdekel a téma, rákereshet. A lényeg az, hogy ilyenkor a szervezet kezd leépülni, nem voltam képes fogyni, (azelött bármennyit ettem soha nem híztam) a bőröm is megsínylette, valamint állandóan fájt a fejem... a többit inkább nem sorolom.. Miután szakítottunk, különösebb erőfeszítés nélkül leadtam 10 kilót, és minden helyrejött. Soha nem voltam boldogabb, és mostmár inkább úgy vagyok vele, inkább egyedül, mintsem mégegyszer vele.. Pedig eddig őt szerettem a legjobban.


Szóval ja, eléggé óvatosnak kell lenni, valamint NAGYON nehéz normális partnert találni, mert ugye először találni kell valakit aki nem szexre hajt, aztán utána, hogy legyen közös érdeklődési körötök, utána még meggyőződni róla, hogy nem-e secretly kattos-e, esetleg nem-e az exéért vagy más csajért van-e oda még mindig... meg ilyenek :D Ja meg persze, hogy ne lakjon többszáz km-re....

2018. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat! Lehet hanyagolnom kellene ismét egy ideig a lányokat és fiúkkal ismerkedni, de lehet most nem menne a "váltás"
2018. okt. 24. 23:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyébként te hány éves vagy és akikbe belefutsz mennyi idősek? Szerintem ez is fontos tényező, mert ha tizenéves korosztályról van szó, akkor ez a különcködés sok esetben inkább egy természetes dolog, amit az illető idővel kinő. Továbbá miért gondolod, hogy ha a fiúkra váltassz, akkor jobban fogsz járni és csupa pszichésen egészséges embert fogsz köztük találni?
2018. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok ezek a lányok meg 18-20 közöttiek :/ Az a vicces, hogy én ráadásul inkább idősebb nőkkel akarok ismerkedni, de a saját korosztályom is okés lenne. Erre mindig megtalálnak. A fiúkat általánosságban mondtam, mert le tudom írni azt a dolgot fejben amit sok biszex nem szokott megfogalmazni, vagy ez rájuk nem jellemző, azt hogy "váltok" tehát egy adott időintervallumban csak az egyik nem érdekel. Nálam általában fél évente történik, ahogy észrevettem.
2018. okt. 25. 12:37
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Jó értem, hogy mit jelent a váltás nálad, de miért gondolod azt, hogy ha váltasz és a fiúkhoz kezdesz közeledni, akkor jobban fogsz járni? Az sem mindegy ezekbe a lányokba hol botlassz bele. Hol sikerül őket összeszedned? Talán máshol kellene pró álkoznod. Keresni olyan köröket, akik idősebbek, vagy érettebbek. Egyébként amiket leírtál az említett lányokról még nem utalnak lelki sérülésre. Amit írtam is, hogy fiatal kamasz kori lázadozás, ami persze kitolódhat huszon éves korra is. A kamaszkort amúgy is mind máshogyan és más időintervallumokban éljük meg. Mondjuk az is elég beszédes, hogy 21 évesen ázsiai fruzurád van (fogalmam sincs, hogy ez mit jelent) és kpop-ot hallgatsz. Persze nem akarok messzemenő következtetést levonni. Te is még egy olyan önkeresési korszkodat éled, mint az említett lányok, akik meg sátánista metált hallgatnak. Lehet te valaki más szemében (hogy a szavaiddal éljek) a 4. kpop-ot hallgató, ázsia frizurás lányka vagy akibe belefutnak. Szóval érted. A lelkisérülés nem itt kezdődik. Meg szerintem mindenkinek van egy kis kattanása. Ritka az az ember aki a szószoros értelemben véve "normális". Meg milyen bazi unalmas is lenne már az, hogy ha valaki normális lenne. Ez a kifejezés is eleve problémás. Na de a lényeg, hogy ha zavarnak a veled kb egykorú lányok és te az idősebbekkel ismerkednél inkább akkor próbálj meg ismerkedési helyszí t váltani, felmérni hogy mit csinálhatsz rosszul, aztán csináld máshogy. Remélem valamit tudtam segíteni. 23/L
2018. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Arról fogalmam sincs, hogy te miért őket vonzod, de valamiért én meg hozzájuk vonzódom. Ötlet, hogy ez miért van? :D Mondjuk annyira nem szeretnék ezen változtatni, már teljesen hozzászoktam.
2018. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!