Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Segítség? Miért csak a furcsa,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Miért csak a furcsa, lelkisérült lányokat vonzom?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok, és ahányszor lányokkal ismerkedem, folyton az olyan lányokba futok bele, akiknek valami "baj van a fejükben". Persze mindenkinek vannak problémái, de mikor már a 4. sátánista metált hallgató, én különc vagyok,furcs stílusban írok, hogy érdekesebbnek tűnjek, egyedi akarok lenni lánykába futok bele, esküszöm elgondolkodom, hogy valami negatív energiám van. Külsőleg igaz én is keresem még a stílusom. Rövid az ázsiaiakra jellemző frizurám van, és szeretem a kpopot, de ennyi, semmi extravagáns cucc...

Mások is sorra beleütköznek ilyenekbe vagy én vagyok ilyen peches?



2018. okt. 24. 17:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

00:20-as

Siekrült már össezszednem ilyet élőben, a neten midnenhol... Az idősebbek tudom, hogy nem foglalkoznának az én korosztályommal, ezt itt már sokan kijelentették, mikor fiatal-idősebb kapcsoaltról volt kérdés, és nagyon igazad van, én is keresem önmagam, de nem ilyen módokon. Amúgy azon gondolodtam sokat, hogy felmegyek Pestre és beülök valami queer embereknek szánt bárba. Hátha ott lenne már szerencsém.

2018. okt. 28. 22:02
 12/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok elírásért... ilyenkorra már elfárad a szemem.
2018. okt. 28. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!