Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valaki eltudja nekem magyarázn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki eltudja nekem magyarázni, hogy mi pontosan az a "leszbikus vibe"?

Figyelt kérdés
Szavakba lehet ezt önteni vagy csak érezni? És mi ez pontosan? Saját magamról megtudom állapítani, hogy rendelkezek e ilyen vibe-al?

2019. jan. 25. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk melegeknél ezt gayradar-nak nevezik.

Nálam akkor jött elő mikor elfogadtam önmagamat, mert szerintem ehhez nagyon fontos az önismeret is.

Mikor még titkoltam csak "lopva" tekintgettem a pasikra, így most ugyanazeket a tekinteteket figyelem.

Ha utazok egy tömegközlekedésen (pl: metron), nem azt nézem meg, melyik pasi néz ki jól, hanem a pasik tekintetét, hogy a fiúkat vagy a lányokat mérik fel a szemükkel.

De konkrétan a dolog a kisugárzásából jön az illetőnek, nem tudom normálisan megfogalmazni, de ez olyan mint amikor te megpillantasz egy lányt mert tetszik vagy beindította a fantáziádat, és ezeket a rezgéseket amiket sugárzol a másik felé megérzi.

Ugyanez igaz fordítva is, csak el kell különítenek azt az érzést, hogy na ez a lány bejön nekem, meg azt, hogy rezgéseket küld feléd.

Mármint arra gondolok, hogy van olyan is, hogy valaki nagyon bejön neked, és már erőlködve próbálsz minden kisebb tulajdonságot, vagy apró jeleket beleképzelni, hogy na akkor ő is az.

Tipikus melegek nincsenek, leszbiknél nem vagyok tapasztalt de szerintem ott is így van.

Nálunk pasiknál is vannak maszkulinabbak, férfias hangszínnel, akikről senki sem mondaná meg, hogy meleg, de vannak feminin típusu férfiak is, akikről az ember azt gondolná, hogy olyan meleg mint a kályha, közben meg hetero.

2019. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

sztem hülyeség.

25ll

2019. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!