Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti is így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti is így éreztek a férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem rá, arra, hogy csak a lányokat szeretem és nem rég tisztázódott bennem, hogy miért akartam mindig, hogy a fiúk barátként, haverként kezeljenek elsősorban. Valahogy mindig is úgy éreztem a fiúkkal kapcsolatban, hogy ha "úgy" közeledtek, kezdeményeztek, akkor feszengtem, kellemetlenül kezdtem érezni magam a társaságukban. Eleinte azt gondoltam ezt csak azért van, mert nem szeretek "préda" lenni a szemükben és azt akartam, hogy először az embert lássák meg bennem. Mindig van is egy olyan félelmem velük kapcsolatban, hogy többet akarnak tőlem (még ha nem is mindig adják jelüket) ezért távolságtartóbbá válok, nehezebben nyílok feléjük, mint barát. A nőkkel kapcsolatban sosem voltam ilyen. Ha egy lány már egyből úgy közeledett felém, az inkább tetszett és imponált nekem. Arra lennék kíváncsi más is így áll e a fiúkhoz. Kerüli e a társaságukat emiatt a kellemetlen érzés miatt? Félre ne értsetek, nem utálom a férfiakat, nem is nézem le őket. Azt is normálisnak tartom, hogy próbálkoznak, ha megtetszem nekik (hiszen nincs rám írva egyből, hogy a lányok jönnek be), de mégis van egy alap félelmem velük kapcsolatban. Azt szeretném legbelül, hogy elsősorban barátként, haverként kezeljenek, mert amúgy szeretek fiúkkal barátkozni. Jól kijövök velük. Csak hát ők meg sokszor nem így gondolják. Többet szeretnének a dologba látni. Van olyan leszbikus lány, aki hasonlóan gondolja mint én? vagy ha nem, akkor hogyan álltok a férfiakhoz úgy a hétköznapokban? Hogyan reagáljátok le a közeledéseiket? (egy teljesen normális kezdeményezésre gondolok, nem egy farok küldős, tapintatlan, bunkó fajtára)

2019. ápr. 20. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet, hogy csak azért zavar, ha egy srác közeledik feléd, mert te csak barátkozni szeretnél azzal a fiúval?

Lehet, hogy ha megtalálod az igazit, aki iránt te is többet fogsz érezni, mint barátság, akkor nem fog zavarni a közeledése..


Férfiként nekem is van olyan nőbarátom, akire csak barátként tekintek és kellemetlenül érezném magam, ha nem barátként közeledne felém.

2019. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11#: Erre az opcióra nem nagyon látok esélyt. A huszas éveim közepe felé közeledek és soha egy fiú sem tetszett úgy, ellenben lányok szép számmal fordultak elő az életemben.
2019. ápr. 20. 22:41
 13/13 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Vagy talán mégsem annyira hasonlóban. Kifejtem.


Alapvetően egy nagyon vegyes keveréke vagyok a feminin és maszkulin tulajdonságoknak, meg külsőségeknek, és ez a srácokkal még élénkebben megmutatkozik.


Aki egy lágyabb, kedvesebb személyiség, azzal (még mindig körültekintően) de én is kedves próbálok lenni. Vigyázok rájuk, meg ilyenek, néha odaszúrok egyet, ha túltoltuk a nyáladzást, meg állandóan (sokszor akaratlanul) emlékeztetem őket arra, hogy nekem csak nők tetszenek. Egyetlen olyan barátom van ebből a fiú fajtából, akit hagyok, hogy megöleljen, őt is csak azért, mert évente maximum kétszer futunk össze és a családjaink közeli kapcsolatot ápolnak a nagy távolság ellenére, illetve van biztosítékom arra, hogy nem használ ki, nem bánt. (Mondjuk úgy, hogy a szüleink egy csapatban játszanak, és a srác kapna érte, ha nem viselkedik, pontosan ahogy én is, ha vele valamit csinálok, amit nem kéne.) Alapvetően a kedveskedő fiúkban nem bízok, engem is nagyon kényelmetlen helyzetbe hoznak és élből gyakran bunkó vagyok velük. Kifejezetten tenyérbemászónak találom őket gyakran.



A fiúk másik fajtája, akiket viszont kedvelek, a tahók. Na most, ez, így leírva, tudom hogy borzasztóan hangzik. De akkor is. A csávók, akiket nagyon nem érdekli, hogy ha megsértődsz, amikor beszólnak neked, minden hülyeségre vevők, lehet velük zúzni, meg hülyeségeket csinálni, meg a fene tudja még. Velük a fizikai kontaktust egy kézfogásra korlátozom. Kedvességnek helye nincs, próbálok úgy viselkedni, mint egy tahó tinifiú. Amikor tudom, hogy velük találkozom, direkt lazább ruhákat veszek fel, nehogy valaki azt higgye, tetszelegni akarok. Még ha nem is közelednek felém szexuális értelemben, mindig a tudtukra adom valahogy (nem mindig szavakkal), hogy nem érdekelnek.


Valószínű nem az a helyes megoldás, ahogy én viselkedem, de csak így tudok mellettük meglenni. Sok fiú haverom van, de mint általában a haverjaimmal, semmit nem osztok meg velük a személyes életemről. A tahókkal főleg nem. Velük tényleg csak a maszkulin és másrészt tahó oldalamat akarom kiélni. Azért vannak, mert a lányok többsége nem vevő az ilyen dolgokra. Mondjuk ha lenne barátnőm, biztos nem vinném közéjük. Az ilyen emberek rendszerint a csajaikkal így viselkednek, én meg azért viselem őket el, mert közöttük én nem nő, csak haver vagyok.


Embere válogatja kivel hogyan viselkedek. De az sem segít, hogy például a szüleim mindig megjegyzik, hogy "jaj, ennek meg ennek nagyon tetszettél, látszott rajta". Nagyon kényelmetlen helyzetbe hoznak vele. Ezért már nem merek annyira kedves lenni az ellenkező neműekkel... de még van remény.


A másik indok, amiért a közelebbi testi kontaktust (ölelés, puszi az arcra) nem fogadom el tőlük, hogy a legtöbbjük borzasztóan bűzlik. Legalábbis az én orromnak. Előfordult már, hogy igényes, tiszta férfit megölelve eltöltött az undor, mert az ő saját szaga facsarta az orromat. Elég érzékeny vagyok a feromonokra.

2023. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!