Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megcsalt és azt mondja jogosan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és azt mondja jogosan?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok együtt jelenlegi párommal. Ő 23 én 21.

Aszexualis vagyok es tudta mikor osszejottunk. Volt par forrobb pillanatunk csokolozas vagy olelkezesek kozepette (ezeket szeretem is), de tobb nem megy. Most pedig egyik ismerosom latta, hogy tinderen alkalmit keres. Felhoztam neki es azt mondta nagyon szeret, senkit nem szeretett meg ennyire. De neki erre szuksege van mert attol fel hogy engem fog leteperni. Szerintetek ebbol mi igaz? Mit kellene tennem? En is szeretem, de megcsalt. Mas emberhez ert.



2019. máj. 10. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Vannak testi szükségletei. Én is így voltam a barátnőmmel. Bár nem csaltam meg, gondoltam rá egy párszor, milyen lenne ha valakivel kiélhetném a vágyaimat (semmi beteg vagy teljesíthetetlen dolog nincs benne) mert ő nem akarja hogy vele. Megtehettem volna végülis, csak akkor ő nem élvezi.

Beszéljétek ezt meg nyugodtan, valakinek engednie kell. Vagy ő mond le ilyen téren mindenről (ahogy én is tettem, de hidd el, ha vágyik rád ez nagyon nehéz) vagy te próbálsz meg mégis vele együtt lenni, hiszen nem fog szándékosan bántani semmivel, vagy megengeded neki hogy csak szexre mással legyen. Utóbbi a legnehezebb, azt én sem tudnám elviselni.

2019. máj. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Voltál már szexuálpszichológusnál? Szerintem nagyon kevés lehet az az ember, akit nem ért semmilyen trauma és mégsem érez egyáltalán szexuális vonzalmat senki iránt. Ha esetedben is egy trauma van emögött, akkor lehet, hogy tudna neked segíteni.
2019. máj. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Jogosnak nem jogos megcsalni a másikat,de valahol megtudom érteni,hogy ez igy alakult...egy szexuális aktust igénylő és egy aszexuális nem egymáshoz valók,mert mások az igényeik

Magamból kiindulva én lehet a másikat már meg is erőszakoltam volna ha annyira kívánom minden porcikáját,de nem enged többet :/

2019. máj. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Meg kellett volna beszélnie veled előtte, neked meg ebben a helyzetben illett volna beleegyezni.
2019. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ,hogy ti nem egymásnak való páros vagytok...🤔
2019. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem is jogosan. Oké, hogy szeret téged, de vannak szexuális szükségletei. Ha téged teperne le akaratod ellenére az sem lenne jó, nem igaz? De vannak szükségletei. Kicsit gondold bele magad az ő helyzetébe. Az egyik legrosszabb dolog lehet, hogy szeret téged, együtt vagytok, de nem nem lehet köztetek semmi szexuálisan. Ezt normális szexuális vággyal rendelkező ember nem bírja sokáig. Nem a szex a legfontosabb része egy kapcsolatnak, de ha nincs normális szexualitás egy kapcsolatban vagy az egyik fél úgy érzi, hogy neki nem jó, de szereti a párját az egy idő után megcsalja a párját, mert vannak szexuális vágyai, vágyik a testi örömökre. Amit nem kap meg szexuális értelemben a szeretett személytől azt máshol fogja keresni. És erre rámehet a kapcsolatotok is. Ha megakarod tartani azt tanácsolom, hogy próbálj vele lefeküdni. Legalább egyszer, hogy tudd milyen. Ha nem volt jó, akkor talán jobb lenne szakítani hisz ez így nem működhet. Zavar, hogy megcsal, de ha nem kapja amire vágyik, akkor érthető. Sajnos aszexuálisként nagyon nehéz, hiszen manapság a csapból is a szex folyik és a legtöbb ember normális szexuális vággyal rendelkezik és nem bírják sokáig a párjuk mellett az önmegtartóztatást. Én azt mondom próbáld meg. Lehet, hogy mégis jó lesz. Ha meg nem megy, akkor talán jobb lenne elengedni, hisz nem csak most vannak szexuális vágyai, hanem továbbra is lesznek és ha továbbra sem kapja meg tőled akkor újra megfog csalni. Nem azért, mert gerictelen, hanem mert hajtja a szexuális vágy.
2019. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az rendben van, hogy hajtja a szexuális vágy, de azért az mégsem jogos, hogy konkrétan megcsalta a kérdezőt. Mielőtt alkalmit keresett volna, elmondhatta volna előbb, hogy ez így számára tarthatatlan és csak egy normális szakítás után kellett volna, hogy "hajtsa a szexuális vágy".. Nyilván érthető, amit tett, viszont csöppet sem egyenes, ahogy azt tette. Szerintem egy megcsalás sosem mondható "jogosnak", még ha a szex hiánya is az indíték.

Minden esetre köztetek ez egyértelműen nem működik, ezt be kell látnod kérdező. Úgy sejtem a kommunikáció sem volt az erőssége ennek a kapcsolatnak, ha idáig jutottatok. Sajnálom, hogy így alakult kérdező.

2019. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Attól fél hogy le fog teperni? Ennyire képtelen szabályozni önmagát? Nem csoda hogy a hátad mögött szervezkedik. De ha nyilvánvalóan ennyire fontos neki a szex akkor mi a istennyiláért jön össze egy aszex lánnyal. (Csak nem azt gondolta meg tud változtatni?)


A lényeg: nem, egyáltalán nem jogos. A megcsalás megcsalás marad, tökmindegy mi az indok.

2019. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ezt láthatóan nem tisztáztátok le eléggé... nem volt szép tőle, hogy a hátad mögött ezt tette, de azt se hagyd figyelmen kívül, hogy te konkrétan ignorálod az ő igényeit, eközben ő megértő volt veled... te meg nulla megrétést adtál vissza, hogy sosem hoztad fel a témát, hogy neki ez hogy lesz jó, ha baja van szóljon, stb.

és amúgy tényleg nem bántásból, de kivizsgáltattad magad egészség terén, hogy tuti aszex vagy-e? nagyon sokszor hormonális betegség van a hátterében :) tényleg nem akarlak megsérteni vele, ismerek aszex embert, neki pl. pszichés oka van ami szerintem tökre más jellegű is, de a hormonális okokat se szabad elfelejteni és persze rengetegen tényleg csak ilyenek :)

2019. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

9: A csávó konkrétan a saját igényeig ignorálja. Ha én a fiúkat szeretem nem kezdek el lányokkal randizni. Ha szeretem a szexet nem kezdek el olyannal randizni aki nem akar szexelni.

Plusz honnan tudod a lány soha nem kérdezgette, jó-e neki így vagy nem? Telepatikusan kielemezted a kapcsolatukat?

2019. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!