Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megcsalt és azt mondja jogosan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és azt mondja jogosan?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok együtt jelenlegi párommal. Ő 23 én 21.

Aszexualis vagyok es tudta mikor osszejottunk. Volt par forrobb pillanatunk csokolozas vagy olelkezesek kozepette (ezeket szeretem is), de tobb nem megy. Most pedig egyik ismerosom latta, hogy tinderen alkalmit keres. Felhoztam neki es azt mondta nagyon szeret, senkit nem szeretett meg ennyire. De neki erre szuksege van mert attol fel hogy engem fog leteperni. Szerintetek ebbol mi igaz? Mit kellene tennem? En is szeretem, de megcsalt. Mas emberhez ert.



2019. máj. 10. 02:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10 milyen csávó? :D

igen, egészen biztos vagyok benne ennyi leírásból, hogy túl kevés a kommunikáció :) te még azt sem fogtad fel, hogy két lányról szól a kérdés...

2019. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

#10: leszbikus kategória, nem hiszem, hogy itt bármelyik fél csávó lenne...


Nem értem egyébként, miért tekintik sokan jogosnak a megcsalást, szerintem nincs olyan szituáció, amiben jogos lenne. Nem szorítottak kést a torkához akkor se, hogy márpedig aszex lánnyal jöjjön össze. Három hónap után egy ilyen lépést egyáltalán nem tartok fair dolognak. Pláne, mikor elviekben szereti a másikat. Ha ne adj' Isten betegség miatt kerülni kell a szexuális együttlétet ennyi időre, akkor természetes, hogy az egyik fél megcsalja a másikat? Persze ez csak egy példa, nem ugyanaz a két dolog, de úgy gondolom, rosszul lett felmérve a helyzet, hiszen tudták, hogy különbözőek az igények. Hetes és nyolcas válaszolóval értek egyet, meg kellett volna beszélni korábban, ki mit szeretne és azután eldönteni, működni fog-e közöttük.

2019. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En bár hetero vagyok, de a válaszom lelki és morális szempontbol akkor is teljesen megállja a helyét.


A hateroknál is simán megesik, hogy nem passzol osssze szexuálisan 2 ember. Az egyik tobbet, a másik kevesebbet (vagy nullát, mindegy). Na, ott se nézik el ha az egyik elmegy egy harmadikkal. Nincsenek kifogások. Ilyen esetekben egyszeruen be kell látni hogy nem illik ossze 2 ember. A sexualitás ugyan úgy alap része egy kapcsolatban, amiben ugyan ugy ossze kell illeni 2 embernek. Ha hiányzik, elobb vagy utobb, de a végén ugyis szakítás a vége.


Ilyenkor talán jobb belátni, hogy nem mukodik, és mi hamarabb szépen és normálisan befejezni, hogy minél konnyebb legyen. MInél kesobb, az csak nehezebb lesz már.

2019. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!