Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tennétek a helyembe? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Mi tévő legyek?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Eddig nem voltam benne biztos, de ugy erzem, hogy szerelmes vagyok a baratnombe... Sokat vagyunk egyutt, nagyon sok minden tortenik, tehat tartalmas idot toltunk egyutt. Viszont o szokott felre ertheto dolgokat csinalni. Simogat,(szamomra intimebb helyeken) fogja a kezem, es rengeteg utalast is tett mar a dolgokra. Valamint volt egy eset, hogy meg akart csokolni, de vissza utasitottam. Nem felek az ilyen dolgoktol, de neki van pasija , igy nem gondolom, hogy reszemrol korrekt lett volna. Pedig ennyire meg semit nem szerettem volna. Ugy erzem, hogy bele orulok ebbe az egeszbe, naprol napra frusztraltabb leszek, az elettol is elmegy a kedvem mar. Leirhatatlanak ezek az erzesek, aki volt ilyenben az biztos tudja. Jobb lenne eltavolodni tole, ugy erzem, de viszont nagyon nehezen menne. Vagy menjek bele a jatekaiba?!, nem tudom.

Valaki valami tipp, tanacs, eszrevetel. Segitsetek kerlek.

En 20 o 18eves.



2019. máj. 26. 09:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Egy barátommal majdnem lefeküdtem, úgy hogy nem érzünk többet barátságnál, ezt meg is beszéltük.


Az is lehet, hogy csak a túl sok hormon van a szervezetében, amin a pasija nem tud segíteni.

És benned bízik.

De nem biztos, hogy szerelmes beléd. Viszont még lehet.


Lehet csak barátszexet akar, lehet nem. Járj utána. Csak kérdezz rá simán, megteheted, ha már ő simogat téged. Főleg ha közeli barátok vagytok.


Beszéld meg vele, hogy milyen érzések vannak benned, és kérdezz rá az övére is.


Beszéljétek meg! Sok sikert. :)


16/l

2019. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!