Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Letezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan, hogy valaki leszbikusbol hetero lesz?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, van egy gyonyoru lany ismerosom, aki mindig is tetszett (persze sosem mertem ra nyomulni mert nyuszi vagyok). Regota ismerem, mindig is csak a lanyok/nok vonzották, 100%ban leszbikusnak gondoltam (meg o is mindig azt mondta) es tenyleg sosem nezett ra egyetlen pasira sem. Aztan nem tudom mi tortent, fel eve kb megismert egy idosebb pasit es osszejott vele! Azota is egyutt vannak elvileg es en ezt nem tudom feldolgozni, hogy egy magat mindig is leszbikusnak vallo no hogyan johet ossze hirtelen egy ferfival. Probaltam beszelgetni vele errol, azt mondja o sem tudja mi valtozott, de mar nehezen kepzeli el magat lannyal miota van ez a pasi. Ez mitol lehet? Annyira banom hogy eddig nem “hajtottam” ra, most meg mar keso ugye? Igy hogy pasija van mar gonosz dolog lenne probalkozni nem? A lany 20 eves szinten.
2019. júl. 20. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Most le leszek pontozva, mert félre fognak érteni, de vannak olyan lányok, akik valami oknál fogva lányokkal kezdenek először. Mivel velük kezdték, nincs tapasztalatuk férfiakkal, és vagy lázadásból, vagy mert nem is éreznek késztetést, elkönyvelik, hogy leszbikusok.

Gyakran azokkal van ez, akik a legjobb barátnőjükkel fedezik fel a szexualitást és az ilyeneknek igenis trendi azt mondani, hogy ő leszbikus. (Én annak vagyok a híve, hogy egy férfival nem kell lefeküdni, hogy érezzük, akartuk vagy sem az aktust, de okosan ismerkedni, nyitottnak lenni nem árt, amíg nem vagyunk biztosak magunkban.)

Volt ilyen osztálytársam tiniként, mostanra férje és gyereke van. Én akkoriban egyáltalán nem voltam tisztában magammal, fiúkkal is próbálkoztam, nem jutottam sokra. Bennem lassú volt az elfogadás és bár korán erő voltam, a szexualitást óvatosan kezeltem.

Ő elújságolta mindenkinek, feltűnősködött, egyértelműen lázadás volt részéről.

Most ebből le lehet vonni a tanulságot. 22-23 éves kor alatt szerintem éretlen egy ember, és nem lehet komolyan venni, főleg ha csapongó típus. Ez meg külön megérne egy elemzést, hogy a leszbikusságtól elkanyarodott egy idősebb férfihoz.

Szerintem ez a lány magával sem volt tisztában, és ki tudja mi zajlott eddig körülötte. Kicsit bosszant is, mikor valaki ennyire sem tartja magát, hogy figyeljen a motivációira, és ne csináljon magából, vagy egy konkrét csoportból majmot. Az ilyenek miatt mondják a férfiak, hogy minden lányban ott van a vágy az ellenkező nem felé.

2019. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolso van igazsag a dologban, de kicsit tulzas amit mondasz. Amikor heterobol “valtoznak” leszbikussa azokat sem tamadjak igy le hogy majmot csinaltak a heterokbol. Megertem valahol, biztos nem talalta eddig a helyet csak azert vagyok igy “felhaborodva” rajta mert igy elvesztettem ot. De jol mondta az egyik valaszolo ugyanez lenne a helyzet ha baratnoje lenne:/
2019. júl. 21. 18:06
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
Csak hogy a másik esetben a heteronormalitás miatt élnek évekig hetero életmódot, nem pedig azért mert jó buli.
2019. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!