Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tetszett se a Naruto, se...

Nem tetszett se a Naruto, se a Bleach, se a Fairy Tail. Rossz az ízlésem?

Figyelt kérdés
Nagy anime fan vagyok és ezeket istenítették, de egyik se jött be, nézni alig bírtam, de mindnél azért elszenvedtem magam 50ig.

2013. jún. 16. 08:05
 91/147 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen élvezet az ilyen kérdéseket olvasni, és az utána lévő hozzászólásokat is:DD olyan jókat tudok nevetni:3

Amúgy kérdező, nem hinném, ezek tényleg az animék szinte legaljai, vannak rosszabbak, de amik ezek alatt vannak, azok tényleg hihetetlen szarok lehetnek:)

A YuYu-t én sajnos nem tudtam megnézni teljesen, kb a 20 részek környékén nem tudtam tovább egyszerűen eltűnt a gépemről, nem tudom hogyan, és még csak meg se találtam normális minőségben:S

Amúgy azon nagyon meglepődtem, hogy a Gintamát kihagytátok:O Most tényleg nem a harca legerőltetettebb, de végső soron ez is shounen fight, de azért a harcos részek szerintem a legjobbak az összes shounen közül amit eddig láttam, még az OP-nál is jobb, de azt is imádom:3 bár a mostani részek és time-skip már borzalmas:s

Visszatérve, szerintem a Gintama egy nagyon jól összerakott anime/manga. A grafikája nekem nagyon tetszik, jobban mint egy kidolgozott anime. A történet.. ha valaki azt mondja, hogy látott már előtte bármiben is ilyet, akkor nem hiszek neki. A szinkronszínészek meg állati jól csinálják a dolguk, főleg Tomokazu Sugita:3

A Claymore-t nem láttam még, de ezek szerint meg kell majd néznem egyszer:) Ajánlom én is az Ao no Exorcist és Slayers. Ha nem láttad még a Sengoku BASARA-t és a Nurarihyon-t akkor azokat is kezd el, nem fogsz csalódni;) Bár amúgy már nem shounen kategória, de a Needless a 2. kedvencem, ajánlom megnézni:) ez is harcolós, szóval nagyon nem különbözik, de szerintem simán veri a NaruBleaTail-t.

A Fairy Tail-ről meg annyit, hogy az anime valami nagyon gáz fos:S a manga még élvezhető jobb, de az való igaz, hogy nem igazán különb más mágusos/varázslós műtől.

Szerintem elmondtam mindent:DD

16/L

2013. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/147 A kérdező kommentje:

A Gintamát én is imádom :D

Úgy néz ki, hogy nagyjából megegyezik az ízlésünk, szóval biztos meglesem azokat, amiket írtál.

2013. jún. 20. 17:26
 93/147 anonim ***** válasza:
100%
a Nurarihyon no Mago nekem is a kedvencem
2013. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/147 anonim válasza:
100%

Nem kell aggódni, semmi baj az ízléseddel. Be kell vallanom, Narutot sosem szerettem, Fairy Tailről annyit hallottam hogy inkább neki sem kezdek... A Bleachet szeretem. Nem mondom, hogy a világ faszántosabb animéje, de engem el tudott szórakoztatni arra a 3 hétre.

Ajánlom a Kuroshitsujit. Két évados, nem hosszú, összesen 36 részes. Az első 24, a második 12 részes. Szerintem először nézd meg az animét, a mangát utána mindenképpen olvasd el. A mangának szinte teljesen más a története, az animébe csak kis részleteket emeltek át. Nagyjából az eleje az ami mindkettőnél ugyanolyan, és a közepénél pár rész. A manga még mindig fut, az animét már befejezték.

2013. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/147 KAMUI ***** válasza:
29%

Elnézést a stílusomért :D JA NEKED UCHIHA csak elgépeltem :P

Sok harc mi? Az elég sok dologra megtanít de neked nem sikerült kivenni semmit majd később megérted

2013. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/147 anonim ***** válasza:
79%
Később megértem ? Magából a műfajból kinőttem omg ... Egy értelme van a harc .. Az ilyen barátság összetartás duma meg a mai világban az égvilágon semmire nem tanítt meg.
2013. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/147 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek se kötelező csak az XY animét nézni.A Te ízlésed nem kell senki se belékössön.
2013. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/147 anonim ***** válasza:
58%

Azt senki se mondta hogy ne tetszen neki , vagy ne nézzem . Csak nem értem mi az " a sok dolog " amire ez a műfaj megtanít ?


Pont egy sablon műfaj akar bármire is megtanítani ? Ne röhögtessetek már lécci :D

2013. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/147 KAMUI ***** válasza:
36%
Majd rájössz :D (TALÁN)
2013. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/147 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj te sem tudod miről beszélsz , ezért le se írod . PM-re se válaszoltál . Hülyeséget magában lehet mondani csak semmi értelme .
2013. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!