Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tetszett se a Naruto, se...

Nem tetszett se a Naruto, se a Bleach, se a Fairy Tail. Rossz az ízlésem?

Figyelt kérdés
Nagy anime fan vagyok és ezeket istenítették, de egyik se jött be, nézni alig bírtam, de mindnél azért elszenvedtem magam 50ig.

2013. jún. 16. 08:05
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/147 anonim ***** válasza:
41%

Nem rossz az ízlésed, csupán másféle animék jönnek be, véleményem erről az animékről:

Naruto: Emlékszem régen iszonyat nagy fan voltam, de nem tudom, most újra néztem nem rég, már nem tud annyira lázba hozni.

Bleach: Na az egy nagy kalap kaki, egyszerűen nem tudok mást mondani rá.

Fairy Tail: Kedvenc animém, szóval. :)


Ami jó anime 100%-osan, az a Highscool of the Dead, és a Kaichou wa maid-sama!(kissé romantikusabb lányoknak) :)

2013. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/147 anonim ***** válasza:

Hú de nagy vita alakul itt kiXD

Egyébként a claymore, amit itt írtak az tényleg nagyon jó és kihagyhatatlan:D

De sport animékben a kuroko no basket is nagyon jó és az eyeshield 21 is.

Amiket felsoroltál azok közül én imádom a Bleach-et, és a fairy tail-t is.:D

2013. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/147 anonim ***** válasza:

Ja + még jó a highschool of the dead, gintama, elfen lied, monster.

Előző voltam:)

2013. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/147 Emma-Lili válasza:
Én speciel imádom a Narutot. Nem tudnék élni nélküle! De ízlések és pofonok.
2015. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/147 anonim válasza:
Ha nem tetszett,akk minek nézted?
2015. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/147 anonim ***** válasza:
szerintem nincs semmi gond az ízléseddel, egyszerűen nem jönnek be ezek a shounenes gyerekeknek-tiniknek való animék... Hidd el, nagyon sok embernek nem jön be, nem vagy az egyedüli... Ez azt jelenti, hogy nem szeretet ezeket a nevereding klisés, itt-ott borzalmasan unalmas shounen fight-et... Én pl még 16 vagyok, engem megfognak, szeretem a one piece-t és a fairy tailt, a bleachet csak most kezdtem, de szerintem tetszeni fog, és hát a naruto.... az kevésbé. Örülj neki, hogy korodhoz képest elég egyedi gondolkodásmódod van. Szerintem neked inkább inlyen death note, deadman wonderland, gantz, btoom félemangák jönnének be
2015. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/147 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése. Én pl. nem vagyok akkora nagy animés így ezeket nem igazán hasonlíthatom másokhoz, de a saját véleményem:


* Naruto / Naruto Shippūden: Régen nagyon imádtam, túlságosan is, ma már csak egy sötét folt az életemben.


* Bleach: 15 részig vittem el, de miután láttam a death note 1. évadát sose volt kedvem továbbnézni.


* Fairy Tail: 2 hónapja nézem, a kedvencem, már láttam az 1. évadát, viszont a problémám vele az, hogy a 2. évad rajzolása tök sötét. másik nagy problémám vele a rengeteg fanservice. régen még (az első 50-60 részben) szerettem is, de most már komolyan kínos. fürdős jelenetek, fürdőruhás jelenetek, Lucy félelmetesen keveset takaró ruhája, vagy már csak utalgatások a fehérneműre... de ezeket leszámítva ezt szeretem eddig a legjobban. ez volt az 1. anime, aminek elmentem az első felének végéig, majd fojtattam a második felèvel, míg már 2 animét félbehagytam (Guilty Crown, Death Note)

2016. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!