Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tetszett se a Naruto, se...

Nem tetszett se a Naruto, se a Bleach, se a Fairy Tail. Rossz az ízlésem?

Figyelt kérdés
Nagy anime fan vagyok és ezeket istenítették, de egyik se jött be, nézni alig bírtam, de mindnél azért elszenvedtem magam 50ig.

2013. jún. 16. 08:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/147 A kérdező kommentje:
Izgalmas, fordulatos, nem kiszámítható.
2013. jún. 18. 17:39
 72/147 anonim ***** válasza:
81%

"Neked mit jelent a jó sztori de őszintén????"


Hát ami a Narutoban meg a Bleachben van az maximum közepes .


Kérdező jól mondta , fordulatos izgalmas . Csak a Naruto pl tele van logikai bakikkal és nagyon erőltetett dolgokkal és akkor még az idegesítő karakterekről nem beszéltünk . PL ha ennyire harcos anime kell , nézd meg a FullMetal Alchemist : Brotherhood-ot , (asszem van rá magyar szinkron is ) , történetben , karakterekben , fordulatokban és minden egyébben rongyáveri a sablon shouneneket .



-/- Tudom nem számítt shounen fightnak az FMA , még is benne van a harc .

2013. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/147 anonim ***** válasza:
71%

"Az one pieceről is láttam már hasonló képeket, amikor elég érdekesen vannak megrajzolva a karakterek fejei, de mindkettőnél érthető, mivel több száz részesek és nem lehet mindig szépre csinálni."


OP-t szerintem megint ne keverd ide , teljesen más grafikailag , maga a világa ilyen és baromi jól áll neki a grafikai túlzások .

2013. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/147 A kérdező kommentje:

Nem az alap fura grafikáról beszélek, csak amikor igénytelenül vannak megrajzolva a karakterek.

példa: [link]

2013. jún. 18. 19:47
 75/147 anonim ***** válasza:
79%

Néha becsuszhat , de csak egy fordulás , kb tarthatott 1/4ed másodpercig .


Nekem pl az ilyenek bejönnek , illik hozzájuk : [link]

Epic Chopper és Usopp fej xD

2013. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/147 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy benne volt az a kép a Narutoban,na de mindenki láthatja,hogy nem oylan képekkel van tele a Naruto,most egy elcseszett képet bárhonnan ki lehet venni.


Direkt nem linkelek pontosan,mert már százszor történt az velem,hogy a linkjeimet letiltotta a gyakorikerdesek.hu,mások linkjeit is találtam így,és nem akarom,hogy letiltsák a linkjeimet.

2013. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/147 anonim ***** válasza:
100%

amit az utsó belinkelt kép:

az ilyen féle megijedt, dühös és egyéb más érzelmi túlzású grafikák szinte minden animében van

2013. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/147 anonim ***** válasza:
100%
Dragonball. Z része vagy yu Yu hakuso se tetszett? érdeklődve várom a választ.
2013. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/147 A kérdező kommentje:
Dragon ballt régen néztem amikor ment a tévében, akkor tetszett, de elég fiatal is voltam. Yu yu hakushoról még csak nem is hallottam.
2013. jún. 18. 22:21
 80/147 KAMUI ***** válasza:
78%

És a Naruto kiszámítható?? XDD Jövőbe látsz vagy mi???

Meddig láttad te???? :DD PL: Ucjia Itachi Ucjia Sasuke Itachiról te már előre tudtad az igazságot ??? Szerintem azt sem tudtad hol vagy ha eljutottál odáig

2013. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!