Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tetszett se a Naruto, se...

Nem tetszett se a Naruto, se a Bleach, se a Fairy Tail. Rossz az ízlésem?

Figyelt kérdés
Nagy anime fan vagyok és ezeket istenítették, de egyik se jött be, nézni alig bírtam, de mindnél azért elszenvedtem magam 50ig.

2013. jún. 16. 08:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/147 A kérdező kommentje:

"Naruto szenzáció sztorijú ANIME A világon az ELSŐ"

Hol első?

Eladásban? Nem.

Népszerűségben? Nem.

Számodra? Lehet.

De attól még nem lesz a másik hülye, akinek nem tetszik. Lehet számodra jó a sztorija, de nekem meg mást jelenet a jó sztori, nem láttam még shounen fightot eget rengető sztorival.

2013. jún. 18. 09:49
 52/147 anonim ***** válasza:
90%
Dragonball, Yu yu hakuso, Sailor Moon, Death note, Monster, Slayers, Attack on Titan, Highschool dxd, Ragnarok The animation kicsit bővítettem ez közül tetszik valamelyik?
2013. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/147 anonim ***** válasza:
100%

42-es

ezt meg kell, hogy cáfoljam, ugyanis ezt a videót fanok csinálták, ilyen nincs benne a shippudenben

2013. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/147 anonim ***** válasza:
100%

oké, igaz, hogy van benne egy két másoperc, mikor pain eléggé fura fejet vág, mikor naruton átveszi az irányítást a kyubi, de az a videó, amit te mutattál, nincs benne

és egyébként is a narutonak nem az animéjét kéne nézni, mert az egyszerűen valami borzalmas, hanem a mangáját, mert az még tűrhető

úgyhogy ne vegyük egy lapra a mangát és az animet, mert a kettő között oltári nagy különbség van és nem is ugyanazok rajzolják őket

2013. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/147 anonim ***** válasza:
58%

"42-es

ezt meg kell, hogy cáfoljam, ugyanis ezt a videót fanok csinálták, ilyen nincs benne a shippudenben

"


DE benne vannak , az összes , szóval a grafikáról ennyit. Szedd le nézd újra a részt ha nem hiszed.

2013. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/147 Nirata ***** válasza:
59%

Egy kis hibáért az egészet nem kell gagyivá minősíteni.

Tény, hogy szerintem a sima Narutonak a grafikája szebb volt, de a Shippudenben is vannak szépen megrajzolt jelenetek

2013. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/147 A kérdező kommentje:

Tegnap végig néztem az a harcot youtubeon csak azért is és:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Al7..


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Al7.. Roadrunner?


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Al7..


Mondjuk ezeknek semmi köze a történethez, ha az bejönne, ezt simán elviselném.

2013. jún. 18. 12:30
 58/147 A kérdező kommentje:
Én a sima Naruto első 50 részének a grafjától sem voltam elájulva, de nekem nem az számít, ha szép az +, ha nem szép és jó a történet, attól még élvezhető, de amit itt látunk azt úgy hívják, hogy igénytelenség.
2013. jún. 18. 12:32
 59/147 ClaySaad ***** válasza:
100%

nem az ízléseddel van gond hanem a 3 assal

mondjuk még a Naruto el is megy meg a Shippuuden első 40-50 része de ami utána jön az kész katasztrófa:/

a Bleacht meg én is szenvedve néztem akárcsak a Fairy Tailt egésszen a 40. részig bírtam:)

ha egy igazán jó és izgalmas shounent akarsz nézni ajánlom a Claymoret

persze ha birod a kis morbidságot:)

simán veri a 3 fent említettet:)

2013. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/147 A kérdező kommentje:
A Claymore az egyik kedvencem :)
2013. jún. 18. 12:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!