Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Folytatódni fog még a Hunter...

Vinkó Márton kérdése:

Folytatódni fog még a Hunter Street 4. évada?

Figyelt kérdés
Gondolom ismeritek a sorozatot. A 4. évadának első felét (az első 10 részt) még most júniusban leadták, azonban a második feléről még mindig nincs semmi hír (mégcsak nem is ismétlik az első 10 részét sem). Nem tudja esetleg valaki, hogy folytatódni fog? És esetleg azt is, hogy kb mikor?

2021. júl. 23. 22:40
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondtam, hogy szűnjön meg a TeenNick, én szerintem akkor több hely lenne elférni a Nickelodeonos műsoroknak. (remélem ebbe nem lesz belekötés)
2021. aug. 5. 03:27
 42/47 anonim válasza:

Na én már láttam egy kicsit a 4. évadból, mert valamiért ment a nicken de már nem megy :/ Amúgy én is szeretem az Egy csipetnyi bűvöletet és láttam az összes évadot!!! Hogy hogyan? Hát prime videón fent van az egész csak az a baj hogy fizetős szóval aki akarja az próbaverzióval megnézheti ha van még olyan... Amúgy tudom még ajánlani a Julie and the Phantoms-t is ami Netflixes, de sorozatbaráton is fent van. Naggggggyon tetszett



Anonim

2021. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Remélem a Nickelodeon nem bolygattja fel a Szeptemberi menetrendet mert hát ahogy augusztus ban volt hát az eléggé rossz volt nem?
2021. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Hát igen
2021. aug. 26. 00:39
 45/47 A kérdező kommentje:
Bár a 4. évadban már csak Anika maradt (persze Daniel is szerepelt azért), és már Sal sem volt benne (ami amúgy elég szomorú), de hogyha elvonatkoztatunk ettől, ez a 4. évad (is) nagyon jó volt. Remélem azért, hogy nem ez volt az utolsó :D.
2021. szept. 20. 01:24
 46/47 A kérdező kommentje:
42-es: Az Ecsb részei Prime-on sajnos (ha jól láttam) csak angolul vannak fent igaz? Akkor gondolom magyarul sehol nem elérhető a 2. évadának második fele. :(
2021. dec. 27. 20:05
 47/47 anonim válasza:
Valószínű,hogy már soha 🫤
2022. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!