Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Folytatódni fog még a Hunter...

Vinkó Márton kérdése:

Folytatódni fog még a Hunter Street 4. évada?

Figyelt kérdés
Gondolom ismeritek a sorozatot. A 4. évadának első felét (az első 10 részt) még most júniusban leadták, azonban a második feléről még mindig nincs semmi hír (mégcsak nem is ismétlik az első 10 részét sem). Nem tudja esetleg valaki, hogy folytatódni fog? És esetleg azt is, hogy kb mikor?

2021. júl. 23. 22:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Bocsi
2021. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is ment a Varázslatos holmik irodája
2021. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy valószínűleg nem a Varázslatos holmik irodája megy olyankor, csak a műsorújság rosszul írja ki. Ez már előfordult néhányszor XD.
2021. aug. 2. 20:15
 14/47 anonim ***** válasza:
Nem értem az Ecsb helyett az megy a minek kell mennie nem értem olyan nehéz lenne le adni egy sorozat folytatását a Nickelodeon szempontjából igen mivel hogy sz*r nak rá hogy mi mit akarunk nézni mellesleg azt mondták hogy fojtatódik a Sam És Cat és helyette más ment nem aminek kéne mennie köszi szépen Nick!
2021. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Hát igen, pl tavaly vártam, hogy ismételjék a Hunter Street 3. évadát, és egyszer csak azt írta ki, hogy az megy. Aztán kiderült, hogy csak rosszat ír ki, a Hunter Street-et adták ugyan, de csak az 1. évadot, és annak a részeit sem helyes sorrendben. Majd most egyébként, amikor a 4. évad első 10 része lement, utána azt írta ki, egészen június végéig, hogy azt ismétlik, de valójában az Ecsb ment már akkor (akkor még nem kezdtem el nézni, csak július közepe táján a Sorozatbaráton az 1. évadot, majd a 2. évadból MindigtvGO-n visszanéztem azt a pár részt, ami nem volt fent a Sorozatbaráton, és azóta MindigtvGO-n nézem).


De amúgy ja, nem értem ezt az egészet, most már egyre kiszámíthatatlanabb is, hogy mit vetítenek (vagy jót vetítenek-e, nem csak sorozatot, hanem egyáltalán ha azt a sorozatot is de annak azt a részét amit kéne...) a Nickelodeon-on. Teljesen értelmetlen.

2021. aug. 2. 23:01
 16/47 anonim ***** válasza:
Csalódtam a Nickelodeon-ban te nem csalódtál a Nickelodeon-ban?
2021. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Igazából nem szoktam annyira nagy rendszerességgel nézni a Nickelodeon-t, de azért azt nem mondanám hogy nem csalódtam benne. Én hiányoltam pl: az ICarly-t, a Big Time Rush-t, stb. Illetve csalódtam többekközött még abban, hogy lemondják egy (amúgy tök jó kis) sorozat következő évadát úgy, hogy egy cliffhanger-rel ért véget, pl: Boszi akadémia, Frankie vagyok, stb.
2021. aug. 3. 00:21
 18/47 anonim ***** válasza:
MTV00s ismered?
2021. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Nem, bár most gyorsan rákerestem, de egyelőre még nem néztem meg konkrétabb információkat róla. Majd később.
2021. aug. 3. 01:02
 20/47 anonim ***** válasza:
EL mondjam hogy mi az az MTV00s?
2021. aug. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!