Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem megy az agyamra?

Csak nekem megy az agyamra?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ki hogy van vele, de nagyon fel tud húzni, amikor egy zsebkendőnyi sziget közepén egy szép nagy vízesés van a filmekben. Mert hát ugye egy fél Brazíliányi vízgyűjtő terület aligha állhat rendelkezésre.

Tudtok még hasonló példákat?



2013. ápr. 3. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

> Tudtok még hasonló példákat?

Normális nappal-éjszaka váltakozás a sarkkörön túl.

2013. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Valóban. Most, hogy mondod, nekem is rémlik ilyen filmbeli jelenet. Meg amikor a két szerelmes fut egymás felé, mindkettő széllel szembe!
2013. ápr. 3. 11:11
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudok. Mikor karamboloznak vagy felrobban egy kocsi és mindenki meghal de a főhős még csak piszkos sem lesz.
2013. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen ez is olyan, meg amikor a negatív hősnek kilenc élete van, gyakorlatilag miszlikbe van aprítva, de még mindig felkel. De nem az ilyen agyatlan akciófilmekre gondoltam, hanem az igényesebbekre. Mint pl a Titanic-ban az emberek úgy süllyednek a sós vízben, mint a kövek.
2013. ápr. 3. 11:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Vagy mikor egyik nap még süt a nap, minden oké aztán egyik napról a másikra -60 C fok, szökőár,földrengés,tornádó,világvége.
2013. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár kicsit más, de engem rettentően idegesít, hogy 40 fok melegben kistrikóban és térdig érő bőrcsizmában rohangálnak a szereplők.
2013. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem anyira olyan,de engem az rohadtúl tud idegesíteni ha egy nő túl sovány és amikor nagy levegőt vesz akkor a szegy csontja nagyon kilátszik és kiemelkedik,egyszerűen undorító..
2013. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A bőrcsizmáról eszembe jut, hogy minden filmben garantáltan van egy rész, amikor megáll egy autó, és a kiszálló szereplő lábát premier plánban mutatják.
2013. ápr. 3. 12:43
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez olyan mint a "funkció nélküli férfi segg" (Haláli fegyver)
2013. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

engem a helyszínelős sorozatokban szokott az idegesíteni, hogy mondjuk az utcán, vagy tök forgalmas helyen helyszínelnek, és találnak 1 ujjlenyomatot vagy 1 hajszálat és az mindig a tettesé vagy az áldozaté.

Azokon a helyszíneken soha senki nem járt véletlenül, vagy nem esett ki egy szál haja csak úgy, nem hagyott lábnyomot senki... Meg amikor szar felvételeket úgy kinagyítanak, hogy látszik, hogy mi tükröződik a kanálban


bár ezek érthetőek... mert különben nem lenne cselekmény... de akkor is :D


meg mikor valaki full sminkben zuhanyozik, fürdik, vagy úgy ébred :)

2013. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!