Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem megy az agyamra?

Csak nekem megy az agyamra?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ki hogy van vele, de nagyon fel tud húzni, amikor egy zsebkendőnyi sziget közepén egy szép nagy vízesés van a filmekben. Mert hát ugye egy fél Brazíliányi vízgyűjtő terület aligha állhat rendelkezésre.

Tudtok még hasonló példákat?



2013. ápr. 3. 10:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A funkció nélküli-ről a szirénázó járőrkocsi ugrik be. A sivatag közepén, 50km-es körzetben egy teremtett lélek se, de a szirána az műxik.
2013. ápr. 3. 13:25
 12/21 A kérdező kommentje:
A helysznelőkben az a tök jó, hogy senki sem vág a másik szavába. Öten állnak körben, mindenki szóhoz jut, de úgy, hogy amint az egyik befejezi a monológját, az utolsó hang még el se halt, a másik már folytatja.
2013. ápr. 3. 13:27
 13/21 anonim ***** válasza:
12-esen sírva röhögök :D
2013. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor a helyszínelőknél maradva (miami helyszínelők) engem rohadtul idegesít, hogy majdnem mindig Horatio tartóztatja le az elkövetőt, és akárhol is van miamiban (ami azért nem egy kicsi város), mindig ő ér először a helyszínre. Ennek ellenére sohasem lövik meg, sőt ő mindig tudja hogy egy helyszínen éppen hol tartózkodik az elkövető akit be akar gyűjteni.
2013. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Ennek ellenére sohasem lövik meg"

Na hallod, egy ilyen kis mitugászt nem olyan könnyű eltalálni. Igaz, a Dolf Landgren elég debla állat, de azt se tudja eltalálni senki.

2013. ápr. 3. 18:23
 16/21 anonim ***** válasza:
Pedig ő egy tárral és két kézigránáttal elintézett egy fél hadsereget :D
2013. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az is zavaró kissé, hogy a helyszíneléskor kibontott beszárított lobonccal flangálnak a helyszínen. Ugyanez igaz a boncolásra is.
2013. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A legdurvább az volt, amikor Swarzenegger valamelyik filmjében, (talán a robotzsaruban) lehajlította egy géppisztoly csövét, ami egy őr kezében volt. Nem maga lehajlítás ténye zavart, hisz egy robotban lehet akkora erő, de ahhoz, hogy le tudja hajlítani, az embernek is legalább akkora erővel kellene tartani a másik végét. De még ha tudná is akkora erővel tartani, az egykarú emelő elvén egyszerűen elemelkedne a földről. Szóval a fizika erősen sántított.
2013. ápr. 4. 15:59
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Ja tényleg engem is idegesít amikor full sminkben,szép hajjal ébrednek meg cipőben.
2013. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
A ruhás szexjelenetek is tetszenek. Meg amikor állva dugnak. Azonnal beletrafálnak, semmit sem kell igazgatni.
2013. ápr. 4. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!