Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem megy az agyamra?

Csak nekem megy az agyamra?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ki hogy van vele, de nagyon fel tud húzni, amikor egy zsebkendőnyi sziget közepén egy szép nagy vízesés van a filmekben. Mert hát ugye egy fél Brazíliányi vízgyűjtő terület aligha állhat rendelkezésre.

Tudtok még hasonló példákat?



2013. ápr. 3. 10:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Kicsit későn, de még valami eszembe jutott. Valamikor tíz éve néha belenéztem a Barátok közt című sorozatba. Hát, kib@szottul tudott idegesíteni, amikor a szereplők elkezdték egymáást kerülgetni. Szóval a kamera mutatta valamelyiket, aztán aki beszélt hozzá, az hol az egyik fülébe, hol a háta mögött megkerülve a másikba duruzsolt. Aztán persze, amikor végre befogta a száját, és elment, akkor az iménti szereplő még állt egy fél percig elgondolkodó arccal.
2013. máj. 6. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!