Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 3. részével...

The Walking Dead 3. részével kapcsolatban kérdése, mi miért történt? (SPOILER VESZÉLY)

Figyelt kérdés

Aki még nem látta a 6.évad 3.részét az ne olvassa tovább mert SPOILER VAN BENNE :)



Szóval a 3.részben meghal Glenn a nyomorék csávó miatt.


Mennyire volt fő karakter Glenn??? Ti még elnéztétek volna őt???


2. kérdés:


Rick megvágta a kezét egy olyan késsel ami egy zombiból állt ki és csupa vér volt. Akkor most elkapta a fertőzést vagy mi??? Mert elvileg úgy terjed a fertőzés ha valakinek a vérébe kerül nem?!


Ez egy ilyen más fajta kérdés de a sorozathoz kapcsolódik szóval:


Szerintetek még mennyi évadon át lesz Rick a főszereplő, érik már a vezető cseréje a sorozatba?



2015. okt. 26. 18:30
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
9-es bár nem mindenben követik a képregényt, (viszont egyre inkább akarnak közeledni hozzá) de Morgannak a képregényben az Alexandriába érekzése után nagyon hamar kampec volt. Én remélem a sorozatban is kicsinálják egy idegesítő fäszkalap. Maceteval mészárolják a békés lakosokat, ő meg nekiáll túszokat kötözni. Sőt, kb. a tucatnyi lemészárolt ember is az ő pacifista hülyeségének a következménye is, Ricket is majdnem azok ölték meg, akiket hagyott elfutni és közben fegyvert is szereztek stb. Jobb lett volna belökni a gödörbe.
2015. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

azért nem lehet kiszámolni, szinte random halnak a szereplők pl. Beth is :'(

kicsit bízom benne, hogy Glen mégse burcan ki :D


Rickre kítérve pedig, nem lenne már olyan jó a sorozat nélküle... nagyon bírom ezt a kicsit őrült, hidegvérű figurát amit most éppen hoz :D


Morgen pedig háááát nem is tudom... ugye ő képviseli a normális világbeli normákat Rick és Carol pedig ezeknek az ellenkezőjét. Szerintem kellenek a Morgenhez hasonló karakterek, mert a sorozat "átesne a ló túloldalára" és nem szólna többről mint egyszerű vérengzésről.

2015. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
9%
10: Mindenesetre most ismét beindultak külföldi oldalakon a találgatások, hogy Rick esetleg most elveszti a kezét. Meg azóta már jóllehet nagyobb keretük van a dolgokra a készítőknek. Amúgy ez eléggé hülye indok, hogy sok CGI-be kerülne. Ötlet: A sztori szerint eszkábálnak egy műkezet, felrakják neki, és ráhúznak egy kesztyűt, és így minimális extra költség.
2015. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
13# ezt nem én mondtam, hogy sok lenne, hanem ők. Egyébként Kirkman is bánja már, hogy a képregényben elvesztette a kezét.
2015. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
9%

Glenn meghalt. Sajnálom, én bírtam. Azért még reménykedem, végülis amerikai a sorozat, bármi lehet. Maggie talán terhes (ami egy ilyen világban azért nem 100% lila köd).

A fertőzés mindenkiben ott van, ezt már előttem leírták.

Szerintetek Rick túléli a lakókocsit? Szerintem is érik a trónfosztás, bár nem hinném egy Morgan-féle mentalitással túl lehet élni hosszú távon. Szóval talán most még csak a karját veszti el, mint Hershel a lábát (szintén zombimiatt). De azt hiszem, nem követi a sorozat teljesen a képregényt, ehhez nem értek, tehát ismétlem, bármi lehet, ettől jó. :)

2015. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Amúgy az szerintem nem normális világbeli norma, hogy mikor a fegyvertelen lakosokat bárdokkal, fejszékkel stb. darabolják fel az elmebetegek és képes lenne őket megvédeni, de ehelyett azzal szarol, hogy jaj szegény támadót megkötözzte, miközben a többi, akit már lecsapdoshatott volna még mindig darabolja az ártatlan szerencsétleneket PLUSZ HÁROM támadó épp a fegyverraktárat készül kifosztani, érted a fegyverraktárat, hogy legyen neki gépfegyverük, meg minden szarjuk, amivel szitává lövik a fél világot, hát láttad te is mi van ott bent, és akkor neki még mindig az a legfontosabb, hogy sajtkötözzön egy ilyen fäszt, nem pedig az, hogy megakadályozza, hogy fegyverhez jussanak. Ez nem normális gondolkodás ebben a világban sem, nemhogy abban.
2015. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
91%
Ha Glenn meghalt, akkor szerinted miért forgat még mindig? (Most az évad 14. részét forgatják)
2015. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
9%
Ezt te láttad, vagy mi? :)
2015. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
9%
Hogy miért forgat, ha forgat egyáltalán: talán zombi lett. Nem volt aki fejbe nyomja szegényt. De én nem bánom, jobban örülnék, hidd el, ha neked lenne igazad. Én bírtam.
2015. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
91%
Tele van az internet a forgatási helyszíneket táborozó rajongók képeivel. A spoilingdeadfans-t például nem ismered? (Ha nem tudsz rendesen angolul, akkor bocs.)
2015. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!