Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 3. részével...

The Walking Dead 3. részével kapcsolatban kérdése, mi miért történt? (SPOILER VESZÉLY)

Figyelt kérdés

Aki még nem látta a 6.évad 3.részét az ne olvassa tovább mert SPOILER VAN BENNE :)



Szóval a 3.részben meghal Glenn a nyomorék csávó miatt.


Mennyire volt fő karakter Glenn??? Ti még elnéztétek volna őt???


2. kérdés:


Rick megvágta a kezét egy olyan késsel ami egy zombiból állt ki és csupa vér volt. Akkor most elkapta a fertőzést vagy mi??? Mert elvileg úgy terjed a fertőzés ha valakinek a vérébe kerül nem?!


Ez egy ilyen más fajta kérdés de a sorozathoz kapcsolódik szóval:


Szerintetek még mennyi évadon át lesz Rick a főszereplő, érik már a vezető cseréje a sorozatba?



2015. okt. 26. 18:30
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
9%
Kisszívem, nem kell személyeskedni, bár fel nem fogom, mi bajod lehet. :) Tőlem aztán azt hiszel el, amit akarsz, de tudod, nem kötelező másnak is. Nekem nem erről szól az életem, nagyjából leszarom, ki mit fényképez.
2015. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
91%

[link]


[link]


Az ott Jesus egy eddig még be nem mutatott karakter az egyik forgatáson. Glenn pedig kifejezetten makulátlannak és élőnek tűnik ugyebár...

2015. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

21 nem személyeskedek, hanem ha nem beszélsz rendesen angolul, akkor nem csoda, ha nem tudsz ezekről az oldalakról, spoilerekről és információkról, mivel hát nem magyarul vannak.


Azért neked sem szól kevésbé róla az életed mint az enyém kisszívem, ha már te is személyeskedsz, mert ugyanúgy itt ülsz te is éjjel negyed tizenkettőkor és azon kattogsz, hogy vajon halott-e vagy sem. ;)

2015. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Jaj. :)
2015. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
9%

Én csak leírtam a véleményem, te kattogsz, meg kötözködsz én nem a te kommentedre reagáltam, hanem a kérdezőnek válaszoltam, mert SZERINTEM Glenn meghalt. Hadd gondoljak már azt amit én szeretnék. Köszi. Ha tévedek, akkor mi lesz, te jó ég???

Te meg nyugodtan hidd el, ami te akarsz, engem nem érdekel. Reggelig próbálhatsz meggyőzni az igazadról, de ez egy mese, nem tudom leesett-e. Szóval, szeretem a karaktereket, de nagyjából nem izgat, hogy te, vagy más anonim szakértő mit álmodik hozzájuk.

2015. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

"Te meg nyugodtan hidd el, ami te akarsz, engem nem érdekel"


LOL rákérdezel, utána meg besértődsz, hogy téged nem is érdekel. Nekem mindegy.

2015. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
9%

Az, hogy ott van a forgatáson, az égvilágon semmit nem jelent. Még ha be is van öltözve, akár lehet direkt a lesifotósok megtévesztésére. Meg akkor evvel az erővel a tegnapi spoileres interjúkban nyugodtan kijelenthették volna, hogy él.

Na meg az, milyen hipergagyi lenne már, ha ő meg Rick is full makulátlanul megúsznák.

Most a 24 8.évadából jut eszembe Glenn Morshower (Aaron Pierce), aki megjelent a forgatáson, ki is kerültek a képek, de aztán végül mégsem szerepelt, kiderült, hogy csak úgy benézett.

2015. okt. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
9%
Mindazonáltal Andrea óta (harmadik évad vége) nem halt meg első szezon óta jelen lévő szereplő. Legfőbb ideje lenne. :)
2015. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
9%

Hú de nehéz a felfogásod. Akkor "kérdeztem rá", -ami ugyebár irónia volt, de inkább akkor nem is tételezem fel többé, hogy érted-, amikor beszóltál a kommentemre, ami kifejezetten nem neked szólt, újra hangsúlyoznám, hanem a kérdezőnek.

Szóval kopj le rólam, mert akármilyen hihetetlen, nem szándékozlak meggyőzni semmiről. Befejeztem a reagálást veled kapcsolatban.

De a lelkesedésed bájos. :)

2015. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
9%
27-essel egyetértek. Szerintem hatalmas dramaturgiai baki lenne, ha megúszná.
2015. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!