Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 3. részével...

The Walking Dead 3. részével kapcsolatban kérdése, mi miért történt? (SPOILER VESZÉLY)

Figyelt kérdés

Aki még nem látta a 6.évad 3.részét az ne olvassa tovább mert SPOILER VAN BENNE :)



Szóval a 3.részben meghal Glenn a nyomorék csávó miatt.


Mennyire volt fő karakter Glenn??? Ti még elnéztétek volna őt???


2. kérdés:


Rick megvágta a kezét egy olyan késsel ami egy zombiból állt ki és csupa vér volt. Akkor most elkapta a fertőzést vagy mi??? Mert elvileg úgy terjed a fertőzés ha valakinek a vérébe kerül nem?!


Ez egy ilyen más fajta kérdés de a sorozathoz kapcsolódik szóval:


Szerintetek még mennyi évadon át lesz Rick a főszereplő, érik már a vezető cseréje a sorozatba?



2015. okt. 26. 18:30
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Forgatáson látták, hallották Glennt egy jelenetben azon az alley-n végig rohanni és Enid nevét kiabálta. A Talking Dead-ben Enid nyilatkozta, hogy fogják még látni, és nagyon kellemes meglepetés lesz mikor újra feltűnik. Szerintem lesz köze a Glenn megmenekülése dologhoz.


Nem hiszem, hogy az AMC azért beöltöztet, sminkeltet egy színészt 5-6 hónapon keresztül és beállít jelenetkebe a legkülönbözőbb emberekkel és helyszíneken, hogy a nézők spoilereket követő kis százalékát megtévessze, hátha valaki véletlen látja vagy hallja.


Nem volt néma a credits rész, és iszonyatosan kifacsart mondatokban nyilatkozik mindenki, hogy nehogy azt mondják, hogy halott, mivel nem az, de azért azt se mondják ki egyértelműen, hogy nem az, mint ahogy már említették korábban a Talking Dead-ben sem volt ott, nem volt in memorian, ahova mindig elmegy a halott főszereplő másnap.


Glenn-t a képregényben Negan Lucille-je tette el láb alól elég epic módon, 100% hogy nem egy kukatetején fog meghalni szemtanúk nélkül egy szerencsétlen hülye miatt.


Vannak rá utalások, hogy a csatornába fog menekülni.

2015. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
6. részre kiderül.
2015. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
55%

Most elég sokan foglalkoznak vele, hogy mi is történt valójában. Ugyebár a csávó teste Glenn felett van elméletileg. A beleket túl magasan (mellkasból) húzták ki, illetve vannak, akik azt mondják, hogy a szájából is vér folyna (csak ugyebár film, lehet benne esetleg baki) Illetve, hogy a csávó ruháját szakították szét, nem pedig Glenn ruháját, csak erre nem igazán sikerült rájönni biztosra :/

Hallottam/olvastam egy olyasmit is, bár nem tudom mennyi valóságalapja van, hogy a színész már nem szeretné tovább folytatni, ebben az évadban kiszállna (ne alapozzatok erre, még utána nem néztem, hogy mennyire hiteles infó)


Én arra gondolok, hogy valahogy kimenekül, amíg a csávóval vannak elfoglalva, de megeshet az is, hogy megharapják és később hal meg :/ Vagy sértetlenül megússza. Csak így elég fura, hogy úgy hal meg egy főszereplő, hogy nem látja senki. De hát miért ne?? Hasonlóra már volt példa Carol lányával.

Ha viszont valójában meghal, akkor én nem szeretném látni úgy, mint járkáló zombi. Nem hiszem, hogy lehetséges lenne, mivel annyira széttépik, leeszik róla a húst, hogy max a feje marad meg, de mozogni nem hiszem, hogy nagyon tudna. (persze alapból a zombi dolog kérdéses, de erre a filmben is figyeltek, hogy a csontváz nem mozog :D )


Rick pedig, mint ahogy már írták is csak szimplán megvágta a kezét, nem adok neki túl nagy hangsúlyt. Alapból minden ember fertőzött, és ha így vér által is működne, akkor már azt hiszem elég sok mindenki átváltozott volna.


Képregényt pedig nem igazán követi.


Főszereplőt pedig simán kiírhatnak, mint ahogy több példa volt ebben is, vagy más sorozatban (lásd. Trónok harca, de még akad bőven)

Rick viszont szerintem még marad, elég sokáig. Ha ő menne akkor lényegében csakhogy nem egy másik sorozat lenne, más csapattal.

Rick és Morgen - mindketten átestek a ló túlsó oldalára, viszont nekem úgy jött le, hogy Morgen kezdi belátni, hogy az eddig állított "minden ember értékes" elv nem működik

Viszont arra kíváncsi leszek, hogy Rick mi tévő lesz, de majd megoldja valahogy :)

Az évadnyitó nekem kevésbé tetszett, 2 részre azt mondtam..na igen...ezért nézek walking deadet :) Ez a 3. pedig vitt mindent. Nagyon jól indított a sorozat, csak jöhetne már a 4. rész :D

Forgatáson viszont Glenn még lehet pl. visszaemlékezés végett

2015. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A mondanivalóm elejét kiegészíteném: tehát nem Glenn testét tépték szét.

Illetve:

*Morgan (nagyon szúrta a szemem :D )

2015. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
De ha nem hakl meg Glenn, akkor nem értem mi értelme volt a búcsút sejtető effekteknek: A Hersheltől kapott óra nézegetése. Említi, hogy várja otthon a felesége. Ricket azon a becenéven szólítja, amin az 1x02-ben az első találkozásukkor. Ezek szerint az írók nem tudják, hogy kell hitelesen igényesen beetetni a nézőt.
2015. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:

Szerintem ez zseniális lenne:

Glenn megmenekül mert ugye rajta fekszik a faszi és miközben a járkálók elmerülve eszik ő becsusszan a már említett kuka alá. Rick azonban elvágta a kezét és a kocsi nem indul be, ráadásul egy horda közeleg(a járkálókat meg ugye a friss vér jobban vonzza mint Magdi nénit a TVshop). Majd bumm! Ricken győz a túlerő. De most komolyan mekkora lenne ha úgy tűnne hogy a sorozat Glenn halálában változtat, de nem, kiveszik az egész Rickes sztorit. De ki veszi át a helyét? Bizony van egy képregényben szintén nem létező dolog, ez a dolog maga Daryl.Daryl és Glenn átveszik a vezető szerepeket és innentől a történet teljesen más lenne.

2015. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
55%

a zombik nyála ami fertőz nem a vérük.

ha a vérük is fertőzne,akkor szembe kerülve is már átváltozást okozna,ők pedig pár részben szinte fürödnek a vérben,az arcuk meg folyamatosan tocsog a zombi vérben.

glenn pedig fő karakter mindenképp,de nekem nem igazán tetszik ez az állandó önfeláldozása a megbocsájtás meg mint most láttuk végzetes is volt.

mondjuk alapból nem érem fel ésszel,hogy miért nem viselnek taktikai öltözetet végig,mint amikor felvették pár rész erejéig a börtönőrök tömegoszlató öltözékét,vagy minimum egy alkar és lábszár védőt.

ez a dolog nagyon idegesít a sorozatban,hogy egy szál ingben meg pólóban szórakoznak állandóan.

2015. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Azt viszont én sem értem, hogy miért nem vesznek fel valamiféle erősebb ruhát. Legalább alkarra, hogy ne tudják átharapni. Viszont azt megértem, hogy nem teljes öltözésben mennek, mivel rohadt meleg van és futni is kell elég sokszor. A ruha pedig csak akadályozná őket.

Viszont jó kérdés, hogy valójában mi is fertőz???


Nyáluk már nem igazán van, sőt elméletileg nincs.

Harapással terjed, ez így ok, de mindenki fertőzött, a harapás csak kiváltja a folyamatot - belázasodik és meghal. Lényegében egy sebben. Ez nem teljesen tiszta, sok magyarázatot lehet adni, de én nem nyálra hivatkoznék, inkább csak elfertőződik a seb.

Tehát én úgy gondolom, hogy át nem adja a fertőzést, mivel már alapból fertőzött mindenki. Csak az ember halálát idézi elő. Ha pedig netán egy olyan embert harapnának meg, aki nem fertőzött, akkor átadja. De akkor csakhogy nem már lényegtelen, hogy milyen formában.

Az 1. évadban volt egy kis magyarázás, hogy mégis hogy változik át valaki, de túl sok mindent nem tudunk róla. Valószínűleg immúnis mindenféle gyógyszerre, mivel megállítani sehogy sem tudnák, ha valakit megharaptak. (legalábis gondolom, ill. a Fear The Walking Dead-ben is láthatjuk, hogy a sebesülteket megpróbálják ellátni, de akit megharaptak, azzal nincs mit tenni)

2015. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Taktikai öltözet se kéne basszus egy farmert meg egy farmerdzsekit vagy bőrdzsekit se tud már átharapni meg szétszakítani egy zombi akármennyire is erőlködik... Na de, ha valóságos lenne az egész, akkor már az első télen vége lett volna a sorozatnak, mert a zombiknak szétfagy az agya..
2015. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Végig olvastam mind a 4 oldalt amit írtatok :)


Sok mindenben nem értek egyet veletek, elmagyarázom....


Valamelyikőtök írta hogy Glenn a test alatt van, na most hogy tud a marcangoló zombik elől eljönni úgy hogy ne vegyék észre??? Főleg úgy hogy a feje teljesen kilátszót sőt mikor a kamerát felső nézettbe tették akkor a zombik körbe állták őket. De ne legyen igazam és valahogy ússza jusson ki Glenn mert elég jól kialakították neki ezt a szerepet.


Másik dolog, egyikőtök írta ha véren keresztül terjedne akkor már meghaltak volna mert mindig tele vannak vérrel. Oké ez igaz de eddig nem volt rá példa hogy valaki pl lenyelte volna a vért vagy mint itt belekeveredett volna a sebbe. Mindig csak a bőrükön volt a zombi vér. Én simán eltudnám képzelni hogy Rick valahogy túléli a lakókocsis szitut és mivel mindig valamivel elvan foglalva így nem foglalkozik a sebével és vagy csak simán elfertőződik és le kell vágni, másik meg hogy a zombi vér ami bejutott a sebbe az miatt kell levágni.


Akkor nem is tudom ki írta mivel nem látszik a nevetek de valahogy úgy hangzott hogy ha valakit megharapnak akkor annak már úgyis mind1. Ez nem igaz, a sorozatban számtalan példa van rá mint pl. Hersel hogy megharapják a lábát és gyors levágják.


Nem tudom de nektek miért tetszik Daryl karaktere??? Csak azért mert ő a laza,rosszfiú vagyis már jófiú???

Pl. A 3.részben Daryl nem csinált semmit sem, otthagyta Sashat hogy majd ő vigye el a horda maradékát csak azért mert ő segíteni akar Ricknek, utána meg megtudja hogy Rick is a horda maradéka felé tart így visszafordult. Más szóval tett egy nagy kitérőt.

2015. okt. 30. 09:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!