Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Rey és Kylo...

Mi a véleményetek Rey és Kylo Ren kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Az ébredő Erő után nem nagyon értettem, hogy egyesek miért hozzák össze ezt a két karaktert, de Az utolsó Jedik után megértettem és tetszik is az ötlet #reylo. Azóta csak az jár a fejemben amit valamelyik színész mondott a hetedik rész megjelenése után, hogy a filmben elkezdtek felépíteni egy szerelmi szálat, ami szerinte elég egyértelmű. Szerintetek lehet ennek a két szereplőnek közös jövője? Meghal valamelyikük a 9. részben? Létezik egyáltalán boldo szerelem a Star Wars-ban?

2018. jan. 23. 11:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudta volna kiszedni belőle az erdőben, mivel a hajón sem tudta. Rey kizárta őt a fejéből, sőt utána ő kezdte el leolvasni Kylo gondolatait, azaz visszafele sült el a dolog.
2018. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
Ok bárhol kiszedhette volna az infót, de figyu, mit akart csinálni a kiszedett térképpel? Lerajzolja? XD Csak mert oké, hogy a csaj látta, de azt hogy illesztik be a már meglévő hiányos térképükbe? A csaj elrablása így tök felesleges volt, akárhogy is nézzük.
2018. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

A droidot akarták kiszedni a csajból feltehetőleg. Mert a droid ki tudta vetíteni a térképet, az Ellenállás is így jutott hozzá Skywalker tartózkodási helyéhez.


Eloszlatnék továbbá néhány kételyt:


- Az olyan kérdéseket, mint hogy miért akarná átengedni a "fele királyságát", mikor Rey egy senki, meg hasonlók egy nagyon egyszerű ténnyel meg lehet magyarázni: fél tőle. Rey még így, kvázi senkiként is már minimum egy szinten van vele, ha sikerülne megnyernie maga mellé akkor azzal gyakorlatilag megduplázhatná az erejét (lásd tróntermes harc), míg ha az ellensége marad, akkor sanszos hogy a lány végez vele, és akkor lőttek a Vader-munka befejezésének. Ezért is puhítja a csajt, meg próbál hatni rá, de azt már nem vállalta be, hogy Snoke megölése után ő álljon át a jó oldalra, neki a sorsa beteljesítése a legfontosabb, Reyt csak a sötét oldalon fogadja el társának, de a jó oldalra nem áll át miatta. Csupán azt akarja elérni, hogy a csaj adja be a derekát, mert akkor ketten nagyobb eséllyel hajtják igába a galaxist, mint egyedül, mert hiába van mögötte Hux meg a katonák, egy erőérzékeny az igazi társa és "kiegészítője" egy erőérzékenynek. Ha tényleg a lány iránt táplált állítólagos érzelmei vezérelnék, és az lenne neki a legfontosabb akkor (pláne Snoke halála után) ő állna át az Ellenállás mellé, és árulná el Huxékat. Nem így tett, nekem innentől tiszta, hogy maximum színjátékot űz, még ha amúgy be is jön neki a csaj, csak érdekből akarja megnyerni őt.


-Szexjelenet nem, lesz, ez nem Trónok harca. Ahogy le is írtátok, elsősorban gyerekeknek, fiataloknak szánt történet. Nem fognak dugni, még virtuálisan sem.


-Szerintem a következő trilógia teljesen máskor fog játszódni, más karakterekkel (Daisy Ridley például ki is jelentette hogy nem vállal több szereplést a 9. rész után), így irreleváns ebből a szempontból hogy élnek-e vagy halnak.

2018. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
100%

"Csak pár pl. a 8. részből: Az első beszélgetésük alkalmával, épp a csaj által ejtett sebet fércelik össze az arcán...Szóval lenne miért utálnia, erre hogy reagál? "Hozd ide Skywakert!...ja, bocsi mégse, még a végén belehalnál""


Ez a mondat nem arra vonatkozik! Hanem ez egy megállapítás Kylo részéről, hogy nem Rey csinálja azt, hogy megjelenik előtte az Erőn keresztül, mert abba belehalna... ahogyan ez történt Luke esetében is, Luke bele is halt

2018. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Ok, ezt aláírom, átgondolva lehet hogy simán csak erre gondolt. Nem emlékszem mit mond angolul, de meg van véve. Elfogadom. :)


Előtte: tróntermes jelenet, csak manipuláció stb....na, ez nekem viszont még mindig nem áll össze. Az egyértelmű, hogy nem akar átállni a jó oldalra, ezt eléggé kifejti, már a liftben is. Ráadásul ez egész kis monológja azzal kezdődik, hogy mindenki mehet a sunyiba, szóval szerintem kb. mindenkiből elege van, esze ágában sincs átállni sehova, a maga ura akar lenni. Viszont szerintem az, hogy máshogy képzeli el a két karakter a saját életét, még nem zárja ki azt, hogy érezzenek egymás iránt valamit. (Igazából sztorik szoktak erre épülni. Nem egy ilyet láttam már. Itt ugye mindig az a kérdés, hogy a végén, hogyan döntenek. Megölik egymást? Lemondanak egymásról, mert fontosabbak a saját céljaik? Végül, hagyják a fenébe az egészet és elmennek? Vagy közös nevezőre jutnak? kb. ilyen befejezések szoktak lenni... a tragikus szerelmesek, akiket a sors elválaszt egymástól, pedig jobb körülmények között boldogan éldegélhetnének, nem új keletű dolog)


Kylo halálával kapcsolatban pedig, nem hinném, hogy az lesz a vége, hogy a végső sötétségbe merülve meghal. Ebben az esetben az SW történetének legtragikusabb, a születésétől fogva kárhoztatásra ítélt karakter lenne. Gyerekkorától kezdve Snoke mérgezi a lelkét, a szülei gyakorlatilag nem foglalkoztak vele, a nagybátyja megakarta ölni, (majd dobja az egy szem csaja :D). Az SW jó karakterei gyakorlatilag módszeresen kikövezték neki a pokolba vezető utat, de neki nincs remény... miközben a bolygópusztító, gyerek mészáros Darth Vader meg "együtt Big mac-el a valhallában" Obi-wannal és Yodával...

Amúgy már azért is tragikus lenne a halála, mivel ő az utolsó Skywaker.

2018. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pont így lesz logikus, vele fog kihalni a Skywalker vérvonal... Simán lehet, hogy ő egy ilyen karakter lesz, nem lehet mindenkinek happy end. És nem, Rey nem a csaja, így nem is dobhatta. :D


Amúgy igen, abban igazad van, hogy ő mindent és mindenkit fel akar számolni a múltjából, de akkor kezdhetné Rey-jel is. :D Amúgy is, az odáig rendben van hogy ő ezt akarja, de Rey viszont nem akarja ezt, ő nem fogja Kylo kedvéért kiirtani az egész ellenállást, kb. az összes barátját és támogatóját, Finnel, Poeval, Csubival, Leiával, csak mert Kylo mindenkitől meg akar szabadulni a múltjából... Ők itt csak akkor lehetnének boldogok, ha Kylo átállna a jó oldalra, amit viszont szerintem nem fog megtenni, akkor pedig nem is kapja meg a lányt, esélyesebb hogy amaz végez vele, vagy a srác magával. (Tényleg, Coleman Trebort leszámítva nem sok öngyilkos karakter volt még a sagában, az egész érdekes újítás lenne. Amúgy is kicsit emós beütésű a srác. :D)

2018. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet pont így lesz logikus, vele fog kihalni a Skywalker vérvonal..."


Persze, ha kiakarják végleg irtani a Skywakereket ez egy pompás lehetőség, ezt nem vonom kétségbe, de azért szerintem ez elég szomorú lenne. Végleg kitépni a gyökereket...

Ráadásul egy ilyen befejezéssel lezárni a fő szériát, miután annyit rágta a szájunkba a "remény"-t stb., nem is tudom, de nekem nem tetszene. Jó, oké, aláírom ez ízlés kérdése. Nem muszáj velem egyetérteni. Amúgy én nem feltétlenül gondolok totális happy end-re, akár meg is halhat a karakter, de akkor szerintem jobban illeszkedne a sztoriba valami Vader féle visszafordulás a fény felé...nem pedig a reményvesztett sötétség. Számomra idegenül hatna egy ilyen negatív hangvételű lezárás.

2018. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, de eredetileg a "remény" és a Skywalker-családfa kapcsolata Luke-ra és a megtérő Vaderre vonatkozott, elvileg az ott lezárult, csak később mégis folytatták a történetet, de itt már itt van Rey, szóval itt már simán lehet ő az új remény, meg a társai (a jó oldalra állt Finn és a Han Solo hasonmás Poe), ők a jó fiúk, persze ezzel nem akarom Bent sem leírni, mert én szeretem a karakterét és én is örülnék ha visszafordulna a fény felé, de az van hogy jelen állás szerint (legalábbis ahogy én értelmezem) nem ebbe az irányba tart a karaktere. Mert ahogy látjuk ahhoz Rey is kevés volt hogy visszahozza őt, Han is kevés volt, Luke is kevés volt. Ha 3 ilyen embernek sem áll vissza a fény oldalára (saját apja, korábbi bűnbánó mentora, aki az életét áldozza, valamint a love interestje), akkor esélyes hogy senki/semmi nem hozza őt vissza. És akkor nem marad neki más, csak a sötétség, ami majd felemészti és romba dönti mint Vadert korábban. És azt se feledjük, hogy most már ő az új legfőbb vezér.
2018. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

"ha sikerülne megnyernie maga mellé akkor azzal gyakorlatilag megduplázhatná az erejét (lásd tróntermes harc), míg ha az ellensége marad, akkor sanszos hogy a lány végez vele"

Pont ez az amitől (Kylo rajongóként) félek, hogy a végén csak úgy kinyírják. Felőlem lehet öngyilkos, mert a kiszemelt lány nem szereti viszont, vagy eltűnhet száműzetésbe, mert nem bocsájt meg magának, vagy bármi más, csak ne az legyen a vége, hogy senkifalva lúzere legyőzi csak mert a jó oldalon áll. Nem nagyon érdekel, mi lesz Kylo Rennel, csak azt várom a filmkészítőktől, hogy úgy mutassák be, mint egy nagyon erős szereplő, aki komoly gondot okozott.

Annak idején Anakint is így b..ták el számomra, hogy Obi Wan csak úgy ketté vágja. Ha pl. 2-en támadják meg, Yoda és Obi Wan és kettévágják, úgy már elégedett lettem volna, és legalább a 3. részt elviselhetőnek tartanám.


Szexjelenetet én se akarok, pedig nagy fanja vagyok a párosnak, de akkor hánynék! Nem illene bele a SW világba, és kész.


Azt is elfogadom, ha Kylo a "sötét oldalon" marad és ő lesz a jövő nemzedék új legfőbb szemétládája. Ha viszont kinyírják, akkor biztos nem ülök be további Star Wars mozira, mert ha meghalt az összes Skywalker, akkor az már nekem még annyira se Star Wars, mint a Baljós Árnyak. A filmkészítők márpedig számolnak a mozijegyemmel, szóval erre figyelni fognak. :D

2018. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

"Annak idején Anakint is így b..ták el számomra, hogy Obi Wan csak úgy ketté vágja."


Pedig tökéletes példája annak, hogy többet ésszel, mint Erővel

2018. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!