Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Rey és Kylo...

Mi a véleményetek Rey és Kylo Ren kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Az ébredő Erő után nem nagyon értettem, hogy egyesek miért hozzák össze ezt a két karaktert, de Az utolsó Jedik után megértettem és tetszik is az ötlet #reylo. Azóta csak az jár a fejemben amit valamelyik színész mondott a hetedik rész megjelenése után, hogy a filmben elkezdtek felépíteni egy szerelmi szálat, ami szerinte elég egyértelmű. Szerintetek lehet ennek a két szereplőnek közös jövője? Meghal valamelyikük a 9. részben? Létezik egyáltalán boldo szerelem a Star Wars-ban?

2018. jan. 23. 11:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami komolyabb összejönne Kylo és Rey között - amit én támogatnék :D -, attól függetlenül remélem nem lesz itt semmi "szexjelenet", vetkőzösdi vagy nyili-nyali, ha annyit mutatnak hogy egymással telepatikusan beszélgetnek amikor távol vannak egymástól, vagy mikor egymás mellett vannak, akkor max. megfogják egymás kezét vagy összeérintik a homlokukat, ennyi még beleférne a SW-ba, hogy ne legyen giccses, és így is levágná mindenki h mi a szitu. :)


Itt már sokan felhozták, hogy van némi esély arra, h esetleg Snoke feltámad. Ezt hogy kell elképzelni? Regenerálja a halott testét, vagy újat növeszt, vagy beleköltözik valakibe? Vagy újraszületik?

2018. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
#51 Snoke “feltámadását” és úgy tudom elképzelni, hogy vagy testet vált, vagy amikor Kylo megölte fizikailag nem volt ott, csak egy illúzió volt (mint Luke)
2018. jan. 27. 10:15
 53/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy élheti túl, hogy vagy illúzió volt az egész jelenet, vagy akkora az ereje, hogy nem csak a képmását tudta odavetíteni mint Luke, hanem fizikailag is tudott magának ott helyben kreálni egy testet. Ha erősebb mint Palpatine volt, erre minden esély megvan. Illetve lehet hogy ott volt a teste valójában, de az egy elaggott, vén szottyadvány test volt, így meg lehet hogy újjászületik és sokkal erősebb lesz. Várjuk ki a végét, én továbbra is tartom magam ahhoz hogy gyanús volt az elhalálozásának minden körülménye, hatalmas mellényúlás lenne ha őt így végleg ki is írták volna, és kb. semmi értelme nem lenne az egész létezésének.
2018. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha Snoke nem térne vissza. Az eredeti sorozatban se tudtunk meg többet Dart Vader mesteréről és ott is lazán kinyírták. Jó tudom, hogy az előzmény sorozatnan benne van, de az eredeti megállta a helyét a karaktere bővebb ismerete nélkül is, mert ő csak az elemi gonosz akit ki kell nyírni.
2018. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%
No igen, de ő a Jedi visszatér utolsó 10 percében nyiffant ki, nem a Birodalom visszavág közepén. :D
2018. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Igen, de így most nem az egy nagy gonosztól félhetünk a kövi részben, hanem majd sok kicsitől, mert Kylót ki akarja nyírni az ellenállás is, de közben a sajátjai is simán szövetkeznek majd ellene a háta mögött Hux-szal az élen. Lesz így is elég konfliktus csak sokkal inkább politikai jellegű, mint eddig.
2018. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
No mindegy, majd meglátjuk. Én mindenesetre nem bánnám ha visszatérne az öreg, hiányérzetem lenne ha ennyi lenne az összes amit megtudunk róla. Vagy akkor legalább a Ren-lovagok jöjjenek be a képbe, legyen pár ütős karakter. Bár, az igazán ütős karaktereket általában rövid úton elintézik a Star Wars világában (lásd legutóbb a Praetorianus gárda), ebből a szempontból nem szerencsés badass-nek lenni.
2018. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
52%

„You come from nothing. You're nothing. But not to me. Join me. Please.” – jelenet alternatív fordítása:

„A semmiből jöttél. Semmi vagy. De számomra nem. Gyere hozzám feleségül. Kérlek.” Kylo nyújtja a kezét Rey felé. Rey örömkönnyekkel küszködik <’omg, ez lánykérés volt?’> - ő is nyújtja a kezét Kylo felé. De a kis Rey türelmetlen és ki se várja a dolgot, hirtelen megragadja Kylo fegyverét. Húzza-vonja maga felé. Kylo sem hagyja magát, húzza-vonja a fegyverét. Húzzák-vonják-tolják, nagyon beleélik magukat a küzdelembe. De egyszer csak RECCCS – nagy erővel elsült a fegyver.

Még hogy nincs erotikus utalás a jelenetben? xD

2018. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
xDDD ezt a jelenetet soha többé nem fogom tudni ugyanolyan szemmel nézni xD
2018. jan. 30. 09:25
 60/62 anonim ***** válasza:
Haha! :D
2018. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!