Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a Gyűrűk Urát?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől azt hallom, hogy nem jó, nem érdemes elolvasni, pedig szerintem nagyon jó! Miért van ez? Miért nem tetszik sokaknak?

2019. aug. 1. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Én kétszer próbáltam kiolvasni elsőnek 2017-ben majd pedig most.Nem sikerült pedig nagyon szeretném kiolvasni de olyan lassan halad a történet hogy egyszerűen nem köt le.Majd megint megpróbálkozok vele valamikor nem adom fel :D
2019. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Én nagyon szeretem de szerintem mostanában az emberek a Trónok harca stílusú dolgokon nőnek fel és egyre magasabb az ingerküszöbük az élet minden területén. Ha nincs benne véres gyilkolászás, nemi erőszak, vérfertőzés, halál minden percben akkor már nem is izgalmas nekik meg a történet rejtett üzenetáét sincs nagyon kedvük megfejteni. Nekem 10-15 éve még voltak a Gyűrűk utána ijesztő részei, ma már az ilyenen szemük se rebben az embereknek.
2019. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A Gyűrűk ura nagyon jó!

Team Legolas

2020. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

Én már nem egy tizenéves hülyegyerek vagyok, hanem 50-hez közeledem, de én se voltam oda érte soha. Átrágtam magam a könyveken, megnéztem a filmeket, egyszer túléltem, de nem voltam oda értük.

Vannak persze jó dolgok, de gyakran erőltetett és blőd a történet. A Hobbithoz képest azért sokat javult a stílus, az tényleg rettenetes volt (pl. a találóskérdés-vetélkedő...), de ez kevés.

Valószínűleg összefügg a dologgal, hogy az angol mesefilmeket se szerettem soha. A Gyűrűk Ura pedig egy nagyon tipikus angol mese.

Szerintem többségükben azok szeretik, akik még gyerekként (16 alatt) ismerték meg, és nem voltak annyira kritikusak vele szemben.

2020. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!