Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » E-könyv vagy nyomtatott?

E-könyv vagy nyomtatott?

Figyelt kérdés
E-könyvet vagy nyomtatott könyveket olvastok mostanság?

2020. nov. 12. 04:15
1 2 3
 21/22 savelog ***** válasza:

Mindkettő! :D

Mivel vén hülye vagyok sokkal jobban szeretem már az e-könyv olvasót ahol állíthatom a betűméretet kedvemre. Sajnos a könyvnél ezt ugye nem tehetem meg, de mind a mai napig imádom az illatát, a fogását... Na, ezt sose fogja tudni pótolni az e-könyv :)))

Akkor váltottam e-könyv olvasóra mikor már nem fértem el a könyveimtől, volt vagy 2500 könyvem és külön szobát kellett volna neki fenntartani. Ezért kénytelen voltam váltani, a könyveket meg szépen eladtam. Többnyire scifi-fantasy könyvek voltak. Nem bántam meg, tudni kell elengedni dolgokat...

2021. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Eddig papír alapút olvastam de kedden jön meg az e-bookom szóval majd utána tudok véleményt mondani:)
2022. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!