Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én tartom ezeket a...

Csak én tartom ezeket a dolgokat borzasztóan idegesítő és az egész könyvet elrontó dolgoknak a Szent Johanna gimiben?

Figyelt kérdés

-Reni és Cortez kapcsolata. Reni semmit nem tesz Cortezért, csak furikáztatja magát a gyorsétterembe, csókolgatja, olyan akar vele lenni mint a nyálas romantikus filmekben, Cortez meg lemond egy csomó dologról miatta, holott Reni semmit nem tesz meg érte

-Cortez. Sosincs benne a Balhés négyeses hülyülésekben, nem kiemelkedő humorú, semmi érdemlegeset nem tesz, csak rágózik, kólát iszik és zenét hallgat, mégis az egész iskola de tényleg az egész odavan érte, minden körülötte forog a szülinapján, a lanyok ajulasi rohamot kapnak tőle, pedig állandóan csendben van és semmi kiemelkedőt nem tesz. Olyan meg nincs hogy egy 15-6-7-8 éves fiú ennyire jól nez ki.

-Az osztály és Reni szerepe benne. Aki ilyen konyv moly és okos, azt az olyanok akiknek füzetük sincs, érintetlen a könyvük, zenét hallgatnak órán, és soha egyetlen dolgozatra sem nyitják ki a könyvüket, tehát ilyen szinten f*snak az iskolára, azok az ilyeneket kinézik, de nem csak őt hanem Kingát is, meg mindenkit akiben az értelem szikrája ott merészel lenni.

-Az osztály tanulmánya. Olyan nincs, hogy mindenki ilyen szinten sz*rik az iskolára, és nem tudja senki kordában tartani őket, és ez nem is egy legalja falusi iskola, hanem egy “nívós magániskola”. Szétszivatják a tanárokat, a tisztelet szikrája sincs meg bennük, mégis mindenki átmegy év végén.

-Virág. Nevetségesen el van túlozva az állandó visongásával, hogy 17 evesen kis zebrát akar, bevágja a durcát ha kifogy a lila tolla és inkább nem ir, hogy ilyen szinten idióta, hogy 2 héttel érettségi előtt Visegrádot nézi Egernek, meghogy neki megáll az élet a faceboonál, my spacenél, meg ezeknél. Szörnyen primitív, egy percet sem bírna ki a való életben, pénzt keresni, számlákat intézni, befizetni a dolgokat? Azt se tudja mi az a számla

-Kinga. Aki így parancsolgat és kiabál, azt csak simán bunkónak nézik is ignorálják. Nem pedig még a tanárok is félnek tole.

-Reni anyja. Hogy ilyen szörnyen főz. Olyan nincs hogy egy anyuka egy rántottát is elcsesz. És ezt nem veszi eszre magan, mikor megeszi amit főzött, hogy ez nagyon sz*r lett. Ja meg ha itt tartunk, Reninek sosem jo amit odatesz neki, sem a májkrémes szendvics, se a paprikás. Minden csak “bah”.

-Az egesz gimi el van szállva, a tanárok a minimális rendet sem tudják fenntartani, Maday is csak ordít, ha ennyire felnenek tole mint ahogy leírja reni, akkor rend lenne és fegyelem. Zsolti Máday nénizése is elfogadhatatlan, hogy csak így eltűri.

Visszagondolva az egész konyv idegesítő és valószerűtlen, 13 voltam mikor elolvastam, akkor nagyon tetszett, szóval 3 év után úgy dontottem hogy akkor elolvasom mégegyszer, de hát a vérnyomásom 200 lett tőle. Nektek is ez a véleményetek?



2021. aug. 20. 14:16
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen igazad van ezekben. Virág egy karikatúra, az, hogy Kinga a suliban üvöltözik, teljesen irreális, meg még tele van ilyenekkel. A tanterv az valami rémes lehet abban a suliban ahhoz képest, hogy én mit tapasztaltam gimiben (nem fákat rajzolgattunk rajzórán, az alsó tagozat kategória...).


Az anyuka tuti nem főz szarul, csak válogatós a kislánya. Egy szalámis-paprikás szendvicsre azt mondja, hogy nem a kedvence, miközben a sonkás szendvicset megveszi a büfében (apropó, menza? talán kétszer említik, de ők sose mennek be).

Olyan se létezik, hogy 2,5 évig ennyire világtalan legyen a csaj.


A Cortezzel való kapcsolata meg... Vedd ki az ölelgetés-puszilgatást (tehát az egyetlen konstruktív dolgot, amit Reni csinál), és én már éltem olyanban. Hogy tényleg ilyen némely elkényeztetett csaj, vagy tudatosan csinálják, vagy ez a Szent Johannán felnevelkedett generáció, fogalmam sincs, de van ilyen. Cortez nagyon jól csinálja, hogy röhög egyet, és két napig nem szól hozzá, majd lenyugszik. Még jobban csinálná, ha hagyná a francba.


28/F

2022. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!