Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elkezdtem egy történetet...

Elkezdtem egy történetet Wattpadon és szeretném itt megkérdezni hogy valaki vevő lenne egy igaz történetre, ami mentális egészségről, és a bántalmazásról szól?

Figyelt kérdés

A felhasználónvevem:magicalelixir, és a könyv címe:Wounds That Never Heal

Előre is köszönöm ha elolvastad, és várom a kommneteket.



2023. jún. 6. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Linket tegyél ide, mert így senki sem fogja megtalálni. A Wattpad keresője nem működik rendesen.
2023. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2023. jún. 6. 16:50
 3/10 A kérdező kommentje:
2023. jún. 6. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Őszinte leszek. Már a fülszöveg alapján se olvasnám el. És ez nem prológus amit "írtál", hanem előszó.
2023. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezekkel a témákkal sok sztori foglalkozik, de a tiéd az nem egy sztori, hanem egy fogalomtár... A leírásba az kerül, hogy kiről és miről szól a sztori, nem arról, milyen betegségeket vonultatsz fel benne.
2023. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Inkább egy blogot, online naplót lenne érdemes vezetned, ha ki akarod írni, mi történt veled. A wattpad nem erre való.
2023. jún. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Beleolvastam, semmi extra.


A vége mondjuk külön nevetséges, hogy eltelik hét év, és tartani KELL vele a kapcsolatot heti szinten :D Egy 19-20 éves felnőttnek.

2023. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

#7:


Mondjuk, ez az egy pont reális, ha olyan környezetben nő fel az ember. Az én anyám is rendszeresen szórakozott velem, amiért nem hívtam fel hetente, miután 23 évesen elköltöztem otthonról. Azóta felfogta, hogy majd hívom, ha van valami, de eleinte tényleg véresen komolyan gondolta, hogy hetente kötelező felhívnom, és lehordott, ha nem tettem meg.

2023. jún. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha ez tényleg igaz történet, remélem már jól vagy, és találtál segítséget. Ha viszont még vannak pánikrohamok, öngyilkos gondolatok stb, akkor lehet, hogy érdemes lenne professzionális segítséget kérni (pszichológus/pszichiáter).
2023. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

#8

Nem tudom, miért szavaztak le téged ennyien.

Szeretném hozzátenni, hogy ha az ember bántalmazó környezetben nő fel, akkor édes mindegy, hogy mennyi idős. Lesznek énrészei, amik idősebbek, érettebbek a koránál, és lesznek énrészei, amikben ő még csak egy apró gyerek. És bizony nem felhívni őket a megkövetelt időintervallumban akár olyan szorongással is járhat, mintha épp egy súlyos bűnre készülne, ami tönkreteheti az életét.


Kérdező, ha a terápiára nem is állsz még készen, első lépésnek Bihari Viki munkásságát tudnám neked ajánlani. Nagyon sokat foglalkozik, az olyan emberekkel, akik hasonló környezetben nőttek fel. Amennyiben megengedheted magadnak anyagilag, szokott szervezni önismereti hétvégéket is. Nekem az sokat segített egy szorult helyzetben, és nem sokkal később a terápiához is összeszedtem a bátorságomat.


A Wattpados történetedről: ez elsősorban rólad szól és magadnak. Teljesen normális, ha szeretnéd elmesélni a történetedet, és megosztani a világgal. A legtöbb ember itt GYIK-en sajnos nem érti meg, hogy miért fontos lépés neked, amit most csinálsz. Nem számít a formátum, hogy hova töltöd fel, hogy prológus-e az az első rész vagy előszó. A te esetedben nem ezen van a hangsúly. Mesélj a tapasztalataidról, amíg kényelmes, és remélem, együttérzésre találsz. Senki gyereknek nem szabadna megtapasztalnia azt, amiket leírtál. Sok erőt a gyógyuláshoz! ♥

2023. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!