Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Borító alapján elolvasnád ezt...

Borító alapján elolvasnád ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Szóval elég figyelemfelkeltő, stb?


[link]



ápr. 4. 22:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Latszik, hogy amator tomegkopi munka... valaki hires iro szeretne lenni, igy felkapaszkodna a vampiros sztorikon.
ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11


Honnan veszed, hogy híres író akarok lenni?

Főleg, hogy még le is írtam, hogy miért kezdtem el írni...

ápr. 5. 15:38
 13/15 anonim válasza:
100%

Szerintem ha élesebbé tennéd ami most a háttér és csak simán, füst nélkül rajta lenne a cím az jobb lenne.


Így ha látnám pl.: egy boltba azt gondolnám nagyon fakó

ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

(A fakó mást jelent)


Kérdeztem a kötésmódot. A téma sem mindegy.

Radnai azonos című könyvének borítója sokkal letisztultabb.

[link]

A könyv kemény táblás, de én ilyent csak puhatáblás ragasztókötéssel készülőre terveznék.


A tied kevert stílusú. A cím betűje kemény táblás, cérnafűzött könyvön lenne jó, és szépirodalmi műt feltételezve. Romantikus történet, rég volt korokban játszódó, vagy mai időkből eltérő társadalmi közegek ütközésének igényes bemutatása.

A háttér talán illik a témádhoz, de füst semmiképpen sem. Zavaróan életlen. lehetne egyszínű és nagyon halvány, kis kontrasztú. És nem ezzel a címbetűvel!

ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá az aranymetszésre, és a kiadványszerkeszrés aranyszabályaira. Tipográfia, stb, ezek mind kellenek ahhoz hogy vállalható legyen egy borító. Ha írsz, írjál, küldd el bétaolvasóknak, írd újra vagy 50x add egy szerkesztő kezébe, és akkor talán eladható lesz a műved. A borítót meg hagyd egy grafikusra. Nem azért mert te nem tudnád megcsinálni, csak az is tapasztalat, képzettség szükséges. Az arcok egyformák, csak a haj különbözik mindegyiknél, és mivel ez kvázi egy mozaik a háttérben, totál elüt a betűtípustól és füsttől ami előtte van. Az É-nek az ékezete összefolyik az F betűvel, és az is zavaró. A háttér mögötte vibrál ránézésre.

Nézegess színelmélettel foglalkozó cikkeket, logótervezést és sok sok hasonló témájú borítót. Elemezd ki őket akár magadnak, mi milyen érzetet kelt és miért, ha nagyon borítót akarsz tervezni. De ez a betűtípus bár szép, a színek unalmasak, és látszik rajta hogy csak pár effekt van rajta. A betűköz sincs jól beállítva. A minimalista stílussal valóban jobban járnál, hiszen az erotikának pont az a lényege hogy misztikus legyen, sejtesse a dolgokat, hogy felkeltse a további érdeklődést. Ez a borító túl konkrét, és a cím nekem is giccsesnek hangzik.

De amúgy ha keresel béta olvasót én szívesen jelentkezem egyébként. :)

ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!