Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szólnátok hozzá, ha lenne...

Zsike0908 kérdése:

Mit szólnátok hozzá, ha lenne egy magyar írótól egy nagyon izgi vámpíros könyv mint pl Vampire diaries vagy Twilight de nem a remakjük?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 08:22
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2011. aug. 30. 14:05
 32/41 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon jól tudok helyesen írni de most tényleg siettem, mert a regény utolsó fejezeteit írom és azzal van tele a fejem.De most már oda fogok figyelni!!
2011. aug. 30. 14:07
 33/41 anonim ***** válasza:

Tudom, nem is azért mondtam. ;)

12 fejezetes? Egy fejezet kb. hány oldal?

2011. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Nem 12 hanem 15 vagy 16 lesz a végére.Az oldalszámok változóak, úgy gondolom egy 400 oldalas könyv lesz belőle.
2011. aug. 31. 06:42
 35/41 A kérdező kommentje:

Egy kis romantikus részlet.

9.fejezet Vámpírok Stanwoodban

...-Tényleg hogyan találtál rá az ösvényre?

-Könnyű volt!Csak a szagodat kellett követnem.

-Így már értem.-mosolyogtam rá-Na és jó szagom van?

-Igen kellemes,bár amit irántad érzek az alapján a te illatod számomra bódító.

-Szóval az érzéseidet kötöd össze a szagokkal?

-Igen,általában.

-Akkor amit utálsz annak rossz a szaga?

-Így is mondhatjuk.

-Evangelinnek milyen a szaga?-kérdeztem hirtelen és ezen kissé meglepődött.

-Nem fogsz neki örülni de ne érts félre.Nagyon jó az illata.Sőt van még itt néhány ember akinek kellemes a szaga.

-Ember alatt nőket értesz?

-igen!-nézett a szemembe bocsánatkérően.

-Szóval itt elég sok potenciális barátnőd lehetne.Akkor miért pont én?

-Már mondtam,te különleges vagy.Nem a szagod vagy viselkedésed alapján.Már az első pillanattól azt érzem,hogy minket összefűz valami láthatatlan kötelék.Mintha előre meg lett volna írva,hogy nekünk találkoznunk kell.

-Ez nagyon romantikus-bújtam oda hozzá mosolyogva.

-Lily ne vicceld el,én ezt tényleg így érzem,Megláttalak és azt éreztem hogy ez a nő nekem lett teremtve.

-Ugyan már,ne túlozz Prescott.

-Nem túlzok!-nézett komolyan a szemembe.

-Jó elhiszem-öleltem át a nyakát és a szemébe nézek-örülök hogy így érzed.

Tekintetünk újra összeforrt.Nem volt más számomra csak a gyönyörű kék szemei és ő.Ujjammal megérintettem ajkai formás ívét,most is hűvösek voltak.Aztán feljebb csúsztattam az ujjam,bőre alatt éreztem fogsorának kidudorodó ívét,olyan volt mintha valami kemény fémet tapintanék......

2011. szept. 2. 13:41
 36/41 A kérdező kommentje:

Elárulod a nevedet?Én Zsike vagyok.

A VD-ből a film vagy a könyv tetszik annyira?Mert a kettő nem ugyanaz, sok az eltérés.

2011. szept. 6. 14:20
 37/41 A kérdező kommentje:

Örömmel közlöm, az első rész elkészült.

2012.március 5.-én küldöm el,egy könyvkiadónak,aki a kérdésem lapján reklámozott.

Bízom benne,hogy tetszeni fog a kézirat a kiadónak és az olvasóknak egyaránt.

2012. febr. 28. 15:16
 38/41 anonim ***** válasza:
Nos, igen, nem túl jó a helyesírásod. sőőőt. mellesleg hogy halad? kiadják?
2012. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Nemzetes válasza:
Ha nem titok, áruld el melyik kiadóhoz küldted?
2014. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Nos. En nagyon toleráns vagyok, elolvasom mindent, történettől fuggetlenul, ami leköt, es nem mellesleg jol is van megírva. Magam is irok rendszeresen, eppen ezért van nemi ralatasom a dolgokra. Kezdenem is.

Ne egesd magad ezzel. Sosem fogjak kiadni, mert maga a fogalmazasmodod meg az En, a szexmaniast is alulmulja, pedig az mar nagy szo. Egy huszadrangú fanfictiont is többre becsulnek, ha kiadnak, mint ezt. Elnezest, egyéni vélemény.

Másodszor.. Ha valamibe belekezdesz, es KOMOLYAN IS GONDOLOD, szerzel egy beta-readert, akinek csillagos hatos a helyesírása, es van türelme, hogy ezt a szemetet olvashatóvá tegye. Egy jo béta csodákra kepes, bar ehhez nagy csoda kene.

a Seattle cseppet sem gyanus, ah, nem hasonlit minimálisan sem a Twilightra, nincs deja vu-m az olvasása közben, dehogyis. Ha igazan jo iro vagy, FIKTIV helyszíneket hasznalsz, mert az egy külön alomvilagot teremt. Pluszpont lenne, de hat...

Osszevetve az egészet... Remelem, nem küldted el egy kiadónak sem, mar csak azert is, hogy Nehogy lelki bántalmak érjenek, mert a többiek es az en kritikám semmi ahhoz képest, amit egy kiadótól kapnal.

Utólag is elnezest kerek az ékezet nelkuli szavakert, a telefon nem javit ki mindent.

2014. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!