Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » írtok nekem témákat könyvírásh...

írtok nekem témákat könyvíráshoz? Honnan merítsek ihletet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az ötlet az elengedhetetlen. De attól még, hogy nehezen találja meg az ihletet, attól még nem jelenti azt, hogy rossz író. Lehet, hogy ha megtalálta, akkor már nagyon szépen el tudja mondani. Persze csak az után lehet elkezdeni dolgozni, hogy megvan a nagy ötlet. :) Vannak olyanok (mint például én :P), akiknek hiába támad ezer szuper ötletük, mégsem vetik papírra, mert nincs érzékük hozzá. És témát találni sokkal könnyebb, mint jól írni. :) Mert a történetet el is kell tudni mondani.
2012. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Jó, értem én. Csak azt mondom, hogy ne mástól várjon egy írni akaró személy ötletet és ihletet, mert abból semmi jó nem sülhet ki. :)
2012. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igen, az már gáz. Eredeti, megírásra érdemes dolgot úgyse mond itt neki senki, azt inkább megtartja magának az ember, hátha egyszer összejön. :D Inkább a második részére lenne érdemes válaszolni, hogy honnan merítsen ihletet.


Például:


-Utcán, bevásárlóközpontban, munkahelyen ha találsz egy érdekes embert, akkor az már lehet a történet alapja.


-Újságban ha egy történet felkelti az érdeklődésedet, akkor az is lehet téma.


-A saját életedből is meríthetsz.


Csak nyitott szemmel kell járni és előbb-utóbb találni fogsz valamit, amit érdemes megírni. :)

2012. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!