Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Szerinte...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a hetet, az tudja, hogy hogyan lett vége. Szerintem Cortez nem megy el Amerikába, Ren szülei meg tutira kibuknak, mert Ren nyilván nem fog élni az ösztöndíj lehetőségével. Virág Szombathelyre megy. Ez olyan rossz, hogy szép lassan szétmegy az egész osztály. :( Nektek mi a véleményetek?

2012. aug. 27. 10:43
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/121 babylike ***** válasza:
18%

a szjg 8 alcíme:ÖRÖKKÉ,sentem ez nem véletlen :D

Reni elösször nem akarja elfogadni az ösztöndíjat,de a szülei is meg Cortez is buzdítja rá... Reni elfogadja,majd kimegy Párizsba,és szakít Cortezzel.V.mikor Reni hazautazik a szüleiheh,és amikor a gépen ül hirtelen találkozki Cortezzel (LOVE) örülnekegymásnak,csólolóznak stb.Mindketten rájönnek,hogy ők összeillenek :D és Reni úgy dönt, hogy hazaköltözik..., VAGY:

Reni nem repül haza (nem találkozik Cortezzel)(már kijárta az egyetemet és kb.20on valhány éves)... Cortez rájön, hogy nem tud hosszú ideig meglenni Reni nélkül,mert nagyon szereti így elhatározza,hogy utána megy és MEGKÉRI A KEZÉT (ÁÁÁ),itt lép érvény be az alcím: ÖRÖKKÉ együtt lesznek és boldoga élnek ,míg meg nem haltak :)


A másik tippem:

amikor Reni kint van Párizsba ( már szkított cortezzel)akkor szép lassan összejön Arnoldal...


Megint egy másik tipp:

Viki megtudja,hogy Cortez és Reni szakitott,és egyre jobban nyomul Cortezre,Reni ere rájön és ujra magábazuhan (ez tanév közben történik)Arnold aki ugye Párizsben tanul megpróbálja megvigasztalni és valahogy összejön Renivel:)...,de persze a könyv végén már Cortezzel van ÖRÖKRE hi-hi



én valahogy így képzelem,de ami biztos az az ,hogy Reni elfogadja a Párizsi ösztöndíjat és kint tanul tavább



KÖSZI HOGY ELOLVASTAD! :)

2013. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/121 anonim ***** válasza:
23%
Ha Reni elfogadja az osztondijat,akkor nem Szent Johanna Gimi lenne a konyv cime,mert ugye igy a 12b-rol kell szolnia,es Parizsbol kise nehez lenne az osztalyrol irni..
2013. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/121 anonim válasza:
88%
Olvasgattam a valaszokat, es mindenki irja h vajon kinek a kezebe kerul reni naploja? Hat nem ertitek? SENKINEK! Laura azert valaszolta azt h Igen valaki elolvassa a naplojat, mert az egesz regeny egy naplo. MI vagyunk azok, AZ OLVASOK!:)
2013. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/121 babylike ***** válasza:

de akkor is szétfognak széledni...és már tök fura lenne megváltoztatni a könyv címét,hogyha már 7 résznek is ez volta a címe...


én még mindig úgy gondolom, h. Reni elfogadja az ösztöndíjat,kimegy Párizsba és stb.........................

2013. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/121 anonim ***** válasza:

A címe nem változik.Ezért is mondtam,hogy még nem megy el.max miután befejezte a sulit.

Majd meglátjuk :)

2013. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/121 anonim ***** válasza:
Reni megy Párizsba és C vele, csak lesz egy kis konfliktus Cortez szülei és kedvenceink között.
2013. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/121 babylike ***** válasza:

de ha Reni itthon jár suliba akkor sem a szent johannába (erre nem gondoltatok?)

de ha Reni elfogadja az ösztöndíjat akkor a párizsi szent johannába fog járni (na,ha oda jár akkor értelmes marad a cím:SZTENT JOHANNA GIMI)

2013. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/121 anonim ***** válasza:
89%
Ha Reni el is fogadja az ösztöndíjat, 12. végéig még marad, hiszen kijárja a gimnáziumot. Még nem is érettségizett, hogy menne el most?????? [úristen...]
2013. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/121 babylike ***** válasza:

tudom hogy marad 12.végéig(enyire hulye azért n em vagyok)

de 7nek úgy van vége hogy PÁRIZSI ÖSZTÖNDÍJAT kap a PÁRIZSI SZENT JOHANNÁBÓL!!!

2013. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/121 anonim válasza:
Szerintem happy end lesz a vége, de lesz benne valami szomorú is. mondjuk Cortez szulei megutálják Renit (vagyis mégjobban)... hát Vikire kíváncsi vagyok, meg Arnoldra is. lehethogy nagyon meg fogunk lepodni rajta. Minden lehetséges :)))
2013. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!