Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Szerinte...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a hetet, az tudja, hogy hogyan lett vége. Szerintem Cortez nem megy el Amerikába, Ren szülei meg tutira kibuknak, mert Ren nyilván nem fog élni az ösztöndíj lehetőségével. Virág Szombathelyre megy. Ez olyan rossz, hogy szép lassan szétmegy az egész osztály. :( Nektek mi a véleményetek?

2012. aug. 27. 10:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/121 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam ki a hetes végét , alig két perce.Nem semmi befejezés , most szétizgulhatom magam amig meg nem jelenik a nyolcas...Amugy meg Cortez biztos nem megy el amerikába ,ha a szülei kiakadnak sem , Reni meg nem fog elmenni Párizsba ,

neki is kiakadnak a szülei, viszont Virág el fog menni Szombathelyre.:)

2012. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/121 anonim válasza:

18:26 osnak!

Nekem is pont ez a velemenyem :DD Es meg egy plusz dolog, hogy miert rokonok. Hogyhogy atiratkozott?Megis miert? Es miert pont ide ?:DDD

2012. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/121 anonim válasza:
100%
Hát szerintem Cortez elmegy. Reni megint össze fog törni. Kinga újra életbe rángatja, Cortez visszajön, és Reni hezitálni fog, az ösztöndíjon. Szerintem végül elfogadja, és Cortez is valahogy oda fog kerülni, ahova Reni. Remélem lesz 9. rész, bár az már rossz lenne, mert egy teljesen új közösség. A 9. részt mondjuk megírhatná két kötetben. Remélem Cortez és Reni nem fog szakítani, mert annyira jó páros. Arnoldot, addig bírtam, ameddig meg nem csókolta Renit. Utána látszódott, hogy nem is Reni érdekeit figyeli, hanem a sajátjait, és azzal, hogy mindenen megsértődik, Reniben kelt büntudatot. Arnold nem jó arc. CortezReni 4ever!!!
2012. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/121 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem:

Reni nem fogadja el az ösztöndíjat, vagy ha igen, akkor... hát, nem tudom... a 7. rész elején is alig bírta ki Cortez nélkül a nyári szünetet, akkor mi lenne most? Tuti, hogy nem fogadja el. De ha igen, Cortez is vele megy! :)

Cortezt biztosan nem viszik el Amerikába!!! Itt marad, és kész. Happy end!

Kinga és Dave igenis együtt maradnak.

Arnold... Hááát... Én az elején nagyon bírtam, de a végére már nagyon bekattant, mert elveszi az agyát a féltékenység. Mert féltékeny arra, hogy nem az ő barátnője Reni. És a Cloé-s dolog is zavarja, amit már említettek itt páran... Arnoldról szerintem annyi szó fog esni még a kövi részekben, hogy Reni ír neki e-mailt, vagy valami, de élőben szerintem már nem fog szerepelni...

Húúú! Én nagyon várom már, hogy mi lesz végül is!!! Drukkolok, hogy C+R ne szakítson, se a többiek, Arnold menjen a ***, senki ne menjen Amerikába (!), és legyen a lehető leghepiendebb a vége!!! :)

2012. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/121 anonim válasza:

én is most olvastam Larura honlapján még pár infót: amiket leirt Reny1999 + -Gáboron nagyon meg fogtok lepődni

-Arnoldnak egészen nagy szerepe lesz....

-Viki(!!!!!!????)

-Ricsi...

-két kapcsolatban is igen nagy változás történik...

Nos ne kérdezzétek h mi miert van mert én ezt idemásoltam amyugy nekem annyi a tippelésem h Arnold nemtom mért kap nagy szerepet Vikiröl se tok semmit de Ricsi igen tuti h Mádaynak vmi rokonja Reni uj teloján nem lepödök meg a két kapcsolatban való változás egyértelműen V+R és C+R kapcsolatban lesz változás én már nembirommi márciusiigg!!!!

2012. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/121 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Arnoldnak nagy szerepe lesz:(((
2012. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/121 anonim ***** válasza:

Szerintem Cortez azért nem megy Amerikába, mert

1. nem akar

2. ott kiskorúnak számít.

Sztem Viki be fog kavarni, Arnold, meg, hát tovább süllyed.

Arra leszek még kíváncsi, h ki olvassa el Reni naplóját.

Nagyon remélem, h happy end lesz a vége, legalábbis valamilyen formában.

NEM BÍROM KI FEBRUÁRIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/121 anonim válasza:
100%
Reni naplóját szerintem ha vki elolvassa tuti Arnold lesz az...
2013. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/121 anonim ***** válasza:
Laura azt mondta hogy nem biztos hogy szerelmi kapcsolatban lesznek változások!!! Szóval békülésre is számíthatunk,vagy bármire.:)
2013. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/121 HippieNiki válasza:
Infók a nyolcasról...:) személyesen Leinre Laurától :)
2013. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!