Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Szerinte...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a hetet, az tudja, hogy hogyan lett vége. Szerintem Cortez nem megy el Amerikába, Ren szülei meg tutira kibuknak, mert Ren nyilván nem fog élni az ösztöndíj lehetőségével. Virág Szombathelyre megy. Ez olyan rossz, hogy szép lassan szétmegy az egész osztály. :( Nektek mi a véleményetek?

2012. aug. 27. 10:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 HippieNiki válasza:
bocs elmaradt a link: [link]
2013. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/121 anonim válasza:
Szerintem Arnold rá akarja beszélni majd Renit hogy menjen Párizsba továbbtanulni és emiatt kitör egy extra nagy balhé: Reni vs Arnold>>>>> Arnold vs Cortez>>>>>>>>Cortez vs C.szülei>>>>>>C.Szülei vs R.szülei>>>>>>>.R.szülei vs Reni= A 12/b osztály együtt marad :) szerintem ez így érdekes lenne :)
2013. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/121 anonim ***** válasza:

Szerintem ha Reni el fogadja akkor Cortez is megy.

Ha Reni nem megy Cortez se.

de ahogy a hetedik résznek a végén volt...

szerintem Cortez szülei be rágtak!

én az első résztől kezdve nem szerettem Arnoldot!!!!

És csak azt tudom mondani...a többieknek igaza van tényleg Arnold ezért rágott be Renire

2013. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 anonim ***** válasza:
Benne lesz a Viki is :\
2013. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/121 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Reni nem fogadja el az ösztöndíjat így ez átkerül Kingához, aki majd Franciaországban fog tanulni Dave-vel(aki valamilyen számítástechnikai iskolába megy Macuval természetesen :D) Cortez tuti nem megy vissza Amerikába, de együtt maradnak, szerintem a végén Arnoldnak lesz valami nagyobb dobbantása, tuti happyend lesz, szóval kibékülnek Arnolddal, elmondja Reninek, h Cloét csak kitalálta, mert őt szereti, de elfogadja C+R kapcsolatát, majd visszamegy külföldre folytatni a tanulmányait. Ricsi elmegy Virággal vidékre tanulni, ahol folytatják a baromságaikat, Virág nagy művész lesz, Zsolti szerintem magánedző lesz vagy valami ilyesmi, Gábor, aki eddig csak hallgatott tesz valami kirobbanót (remélem, mert nekem eddig stagnált a 7-es szintjén, remélem ő is dobbant) Jacques szakács lesz és magával viszi Gábort akik csatlakoznak majd Kingáhod Davehez és Macuhoz Franciao.-ban :DDD Harasztiból meg Andrisból vagy kukás lesz/naplopó vagy valami főmufti :DDD mert ugye a hülyékből lesznek mindig a "fejek" :)))
2013. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 Kamillewis válasza:
54%
Kiderül h Arnoldnak van barátnője DE az nem Chloé hanem Viki:DD és szégyellte elmondani merthogyugyehát ő Viki:)) Reni megy Párizsba és nem lesz nagy dráma mert C. lazán kezeli és rászakosodik a párizsi járatokra stewardként:DD Virág kap egy lehetőséget Mert ugye Párizs mennyire a művészetek városa már, ott fog tanulni...Ricsi majd turnét szervez a Ricsi nevű bandájával, Kinga megfenyegeti az igazgatóságot és így ő is kap ösztöndíjat és a végén mindenki Párizsban fog továbbtanulni:) Heppiend:) Bár Leiner Laura azt mondta meg fogjuk könnyezni a végét....Jaj:((
2013. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/121 ancsi100000 válasza:
Sztem tuti mindegyik pár együtt marad én is "naon" várom az éneklős részt! Amúgy rájötettek hogy mi is úgy írunk mint reni a könyvekre :D?
2013. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/121 anonim ***** válasza:
amugy arnoldnak biztos azért lesz nagy szerepe az utolsó kötet(ek)ben, mert ráakarja beszélni renit, hogy menjen el párizsba. de amugy az elég nagy parasztság lenne, hogyha elmegy reni és ott hagyja cortezt, mert ortez nem megy el és ennek az oka reni. mondjuk, renit is meg lehet érteni, mert ha most nem fogadja el, akkor már nem lesz több lehetőség. és ha szakít cortezzel akár nyáron, akkor bánhatja, hogy nem fogadta el..
2013. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/121 ancsi100000 válasza:
Olvasátok el azt Írta Laura Hogy Arnoldnak nagy szerepe lesz reni kap egy új telót Viki(!!!!!?????), Gáboron meg leszünk lepődve Ricsi... és 2 kapcsolatban nagy változás történik!!!
2013. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/121 fancuska123456 válasza:
100%
Leírom a legjobb véget....Reni és Cortez együt maradnka és reni elmegy párizsba,Cortez vele megy természetesen és erre a szülei azt mondják h na jó...Virág is kimegy párizsba mert abban a suliban van művészeti suli is...cortez és ricsi majd dolgoznak valahol...dave.macu,andris,robi meggy ugynannak az egyetemnek az info szakára...kinga megy orvosira vagy jogira(ugynazon az egyetemen)jaques és a szülei belegyeznek hogy kimenjen cukrász lesz és lesz egy cukrászdája flöra néven...(romi..ők is együt maradnak)és amikor a ren és mindenki végez az egyetemmel a cortez megkéri a reni kezét..és az arnold közben próbálkozik a reninél hogy <3 de a reni elküldi a francba és HAPPY END!!!! <3
2013. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!