Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Szerinte...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a hetet, az tudja, hogy hogyan lett vége. Szerintem Cortez nem megy el Amerikába, Ren szülei meg tutira kibuknak, mert Ren nyilván nem fog élni az ösztöndíj lehetőségével. Virág Szombathelyre megy. Ez olyan rossz, hogy szép lassan szétmegy az egész osztály. :( Nektek mi a véleményetek?

2012. aug. 27. 10:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/121 anonim ***** válasza:
jujj én cs azt remélem h reni és c nem szakítanak!!!!!! úgy szeretem őket együtt!!!!! <3
2012. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/121 anonim ***** válasza:

Reny-1999!

Tudsz még mást is? Mind nagyon kíváncsiak lennénk!

2012. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/121 anonim ***** válasza:
Hát sztem Ren összebalhézik a szülökkel,mert nem fog elmenni.Mardosni fogja az is,hogy C érte nem ment el szóval.Bukta,mert az százas,hogy nem lép le.Csak sztem Cortez ahogy megtudja ezt,buzdítani fogja,hogy menjen meg ilyenek..na de Happy End kell legyen a vége ezért nem fognak szakítani.Virág?Hát nem tudom,ő lelép arra a helyre de Rennel fogják tartani a kapcsolatot.Én Ricsre vagyok kiváncsi,hogy eddig miért nem vágták ki a suliból..
2012. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/121 anonim ***** válasza:
21%
Vagy nem tudom..arternativ lenne ha Cortez szakítana Renivel,azért,hogy semmi se kösse majd oda.Cortez mivel lezárja a Renis életét elmegy Amerikába.Reni kiborul de majd ő is elmegy Francia országba.Arnoldal lezárta az életét.Virággal még fogják tartani a kapcsolatot úgy mint Kingával.Ricsi,hát nála elég ködös minden..mostmár ki kéne derüljön,hogy megbukott-e vagy mi volt vele,hogy miért nem rugták ki a suliból meg ilyenek..ERGO az utolsó rész kell legyen a legszomorubb de Happy-vel kell végződjön,mert ha C-vel szakítanak megmaradnak a szép emlékek és sosem fogják elfelejteni egymást..
2012. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/121 anonim ***** válasza:
81%

Reny-1999

azt hogy érted, h a vége siratós??? de sztem szakítani nem fognak mert az mien vége lenne már? tuti h naon csavaros lesz, de szét menni nem fognak (reni és cortez) túlságosan is szeretik egymást ez nem csak olyan "gimis szerelem" de utána lesz még vmi Kalauz az SzJG-ről ez mit takar? abba mi lesz? jajjj jelenjen már meg!!!! :)

2012. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/121 anonim ***** válasza:
Szerintem Reninek ragaszkodni fognak hozzá a szülei, hogy kint tanuljon tovább Párizsba, Cortez, meg valahogy megoldja a szüleivel a konfliktust és kimegy Renivel stewardnak.
2012. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/121 anonim válasza:
Hát szerintem tuti hoyg nem fognak szakítani Cortezzel ... Mert egy egész ország lenne mély depresszióban.:D Én úgy tudom, hogy Arnoldnak fontos szerepe lesz a nyolcasban, és a végén is megjelenik. Reni szerintem ki fog menni Párizsban,mert ez mégis a jövőjéről szól, és Reni nem hülye. Max Cortez megy vele. Virág rendben van, ő száz hoyg elmegy Szombathelyre, szerintem Ricsivel. Még annyit, hogy az szjg 8. kb. 800-900 oldalas lesz úgyhogy szerintem nagyon izgalmas lesz, és a vége biztos hogy Happy End, ergo Ren+ Cortez együtt marad, vagy az is lehet hoyg Cortez kimegy Amerikába, de visszajön.:)
2012. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/121 anonim válasza:
Ja, meg még annyit, hogy az utolsó kötetben megtudjuk , hogy Cortez miért Cortez... mármint hogy honnan kapta a becenevét! :)
2012. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/121 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam még ezeket a részeket, de sokat megtudtam tőletek:)
2012. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/121 anonim válasza:
100%
én TUDOM h miért nem rugják ki Ricsit...:D azért mert Máday rokona... és mielőtt még beszólnátok, emlékezzetek vissza: rögtön ismeri Máday, 'véletlenül' a suliban jár nyáron és tudja h festettek vagy tudomisén mit csináltak (mégis ki megy be nyáron a suliba?) és asszem ez a hetedik részben van: mondja Máday h már rég kirúgta volna Ricsit ha... és itt észbekap és úgy fejezi be h ha nem lenne rá csak ilyen kevés panasz... jó, persze ez nem biztos de azért lehet nem? amúgy meg sztem itt maradnak...
2012. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!